FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
O nas

Zmiany są dobre

W Jeger lubimy zmiany. Zwłaszcza we wnętrzach. Wiemy, że czasami nawet te małe dają duży efekt. Są naturalne, bo zmieniamy się my, a wraz z nami nasze domy. A prawdziwy dom to miejsce, w którym po prostu dobrze się czujesz. I nie chodzi o idealne wnętrze jak z Instagramu, ale o przestrzeń, która do Ciebie pasuje.

Każdy styl jest dobry, jeśli jest Twoim własnym

Wnętrza podlegają modom, a style i trendy wciąż się zmieniają. Jednak prawdziwe wyzwanie to w natłoku propozycji wybrać coś dla siebie. I uczynić z tego coś bardziej swojego. Dlatego w Jeger inspirujemy się różnymi stylami, ale nie boimy się łączyć ich ze swoimi pomysłami. Nie podążamy ślepo za trendami, bo wiemy, że wnętrze musi do nas pasować. Ktoś może powiedzieć „to jest w złym guście”. Ale naszym zdaniem nie ma złych i dobrych gustów – są różne gusta.

Stawiamy na proste rozwiązania

Remont, malowanie…? Brzmi trochę przerażająco? To prawda: niektóre pomysły mogą początkować onieśmielać i tworzyć wrażenie jakby wymagały sztabu specjalistów lub kilku tygodni urlopu. Dlatego stawiamy na proste, praktyczne i szybkie rozwiązania. To znaczy, że wszystkie nasze produkty są nie tylko efektowne, ale też łatwe w użyciu – możesz nakładać je samodzielnie. Cenimy sobie dokładność, dlatego zawsze klarownie objaśniamy, jak wykonać efekt, na którym Ci zależy. Nieważne, który nasz produkt wybierzesz, każdym z nich w łatwy sposób odmienisz swój dom – tak jak chcesz.

Jesteśmy sobą

Jesteśmy polską firmą o europejskim zasięgu, a naszą pasją jest tworzenie produktów łatwych w użyciu. Tak, aby każdy mógł sam odmienić swoje wnętrze – tak jak chce. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów – stale kontrolujemy i potwierdzamy ją w najlepszych europejskich Laboratoriach i Instytutach Badawczych.

Dbamy o środowisko

Wiemy, że ochrona środowiska naturalnego jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Dlatego cały czas pracujemy nad tym, aby nasze produkty były coraz lepsze i „bardziej zielone”. Już teraz w naszej ofercie znajdziesz produkty BIO, a docelowo chcemy, aby wszystkie powstawały ze składników naturalnych. Obecnie większość z nich jest na bazie wody i posiada certyfikat o najniższej emisji LZO: klasa A+. Czujemy się ekologicznie odpowiedzialni i staramy się na różne sposoby przyczyniać do ochrony środowiska i zasobów naturalnych. Traktujemy poważnie problem smogu i na co dzień ograniczamy emisję CO2. Dlatego podczas wytwarzania naszych produktów wykorzystujemy energię słoneczną, sadzimy drzewa, które redukują CO2 i produkują tlen, korzystamy też z samochodów elektrycznych. To nie wszystko, więcej o naszych działaniach przeczytasz na stronie jeger.pl/eko. Wybierając produkty Jeger, przyczyniasz się do większej ochrony środowiska.

Jeger. Be creative!

GLOBAL POINT Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
ul. Rozwoju 3, Biskupice Podgórne
55-040 Kobierzyce

NIP: 8961540693