FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Velvet

Opis produktu

Jeger Velvet to efekt dekoracyjny zapewniający perłowo-metaliczną powierzchnię przypominającą i imitującą miękkość aksamitu. Ma wyrazistą strukturę oraz pozwala na uzyskanie efektu nieregularności. Efekt dostępny jest w sześciu pastelowych odcieniach. Przybliżony czas schnięcia to 4 godziny. To idealny wybór na pomysłowe wykończenie wnętrza domu lub przestrzeni komercyjnej. Dekoracja ścian przy pomocy efektu dekoracyjnego Jeger Velvet to gwarancja elegancji i szyku. Jest to również niezwykle łatwe – wystarczy pokryć ścianę farbą Jeger Color Paint w odpowiednio dobranym kolorze, a następnie nałożyć efekt dekoracyjny.

Zachęcamy do obejrzenia filmu pokazującego sposób aplikacji efektu oraz instrukcji w formie pliku pdf. W materiałach tych pokazujemy jak aplikować efekty dekoracyjne do ścian, uzyskując np. efekt chmur.

 

 

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
1

Nałóż Jeger Color Paint

Czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę pomaluj farbą Jeger Color Paint w odpowiednio dobranym kolorze (np. Laura + Color Paint P0001, tabela poniżej ). Poczekaj 2-4 h do wyschnięcia farby.

2

Nałóż Jeger Velvet

Jeger Velvet dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Pacą wenecką nałóż pierwszą, cienką warstwę. Efekt nakładaj małymi fragmentami rozprowadzając go w różnych kierunkach. Po ok. 1-2 min wygładzaj delikatnie pacą (aby uzyskać większą gładkość, delikatnie zwilżaj pacę wodą). Po pokryciu całej powierzchni odczekaj ok. 2 h, a następnie nałóż drugą warstwę w ten sam sposób.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.