FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Efekty dekoracyjne do ścian/Jeger Metal Structur
Jeger Metal Structur

Opis produktu

Metal Structur to wyrazisty efekt dekoracyjny, dzięki któremu uzyskasz na ścianie metalizującą strukturę z charakterystycznymi, pionowymi wżerami i przetarciami. Surowy i minimalistyczny wygląd ścian z Metal Structur wprowadzi do wnętrza industrialny klimat loftu. Gotową do użycia masę dekoracyjną możesz w prosty sposób zaaplikować na wybranej powierzchni ściennej lub jej fragmencie i przeprowadzić metamorfozę wnętrza bez konieczności pracochłonnego remontu. 

Efekt składa się z dwóch uzupełniających się produktów: masy Jeger Metal Structur i Jeger Loft Metal Metaliza – specjalnej, metalizującej warstwy, dostępnej w trzech kolorach.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 4 narzędzi

Wałek microfibra do lakierów
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
+
Wałek do ścian
Wałek
+
Paca szczotkowa do struktur
Paca
1

Rozprowadź wałkiem Primer Metal Structur

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Primer Metal Structur (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu). Użyj do tego wałka z mikrofibry. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 godziny.

2

Nałóż pacą Metal Structur i wykonaj wżery

Jeger Metal Structur dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj – produkt jest gotowy do użycia. Za pomocą pacy nałóż jedną warstwę na grubość ziarna (ok. 1 mm). W przesychającej masie wykonaj pionowe "przetarcia" za pomocą Pacy szczotka do struktur. Następnie powierzchnię delikatnie zagładź. Nakładaj w temp. od +8°C do +25°C, przy wilgotności względnej maks. 82%, unikaj przeciągów. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 12 godzin.

3

Nałóż wałkiem Metalizę Loft Metal

Na wyschniętą powierzchnię za pomocą wałka gąbkowego nałóż Jeger Loft Metaliza. Produkt aplikuj we wszystkie strony, nie dociskaj wałka zbyt mocno. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 2 godziny.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony do wnętrz.