FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Perle

Opis produktu

Jeger Perle to wyjątkowa, dekoracyjna farba strukturalna o subtelnie metalicznym połysku z dodatkiem delikatnego piasku. Zawarte w strukturze farby ziarniste mikrodrobinki, nadają malowanej powierzchni efekt rozświetlającego, perłowego połysku. Dzięki tym właściwościom Jeger Perle doda przestronności każdemu wnętrzu – nawet pomieszczenie o niewielkim metrażu będzie wydawało się optycznie większe. Ściany ozdobione perłowym efektem świetnie wykreują i podkreślą charakter klasycznego wnętrza, urządzonego w stylu paryskim lub glamour. A jeśli lubisz eklektyzm i swobodnie zestawiasz ze sobą różne elementy wystroju, to z Jeger Perle nadasz wnętrzu własny charakter!

Jeger Perle dostępny jest w gamie 6 kolorów. 

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Pędzel do efektów dekoracyjnych
Pędzel
1

Nałóż Jeger podkład pod farby dekoracyjne

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż wałkiem z mikrofibry Jeger Podkład pod efekty dekoracyjne (zgodnie z instrukcją na opakowaniu). Zostaw do wyschnięcia na ok. 2-4 godziny.

2

Nałóż Jeger Perle

Jeger Perle dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj – produkt jest gotowy do użycia. Nie mieszaj z innymi produktami. Rozprowadzaj na ścianie za pomocą pędzla do efektów dekoracyjnych. Wykonuj długie, nieregularne ruchy na krzyż. Nie rozcieraj zbyt mocno. Jeśli będzie taka potrzeba, uzupełnij niedomalowane miejsca w ten sam sposób. Nakładaj na lite, czyste, suche podłoże w temp. od +8° do +25° przy wilgotności względnej maks. 82%, unikaj przeciągów. Pozostaw do wyschnięcia na 4 godziny.