FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Perle

Opis produktu

Jeger Perle to wyjątkowa, dekoracyjna farba strukturalna o subtelnie metalicznym połysku z dodatkiem delikatnego piasku. Zawarte w strukturze farby ziarniste mikrodrobinki, nadają malowanej powierzchni efekt rozświetlającego, perłowego połysku. Dzięki tym właściwościom Jeger Perle doda przestronności każdemu wnętrzu – nawet pomieszczenie o niewielkim metrażu będzie wydawało się optycznie większe. Ściany ozdobione perłowym efektem świetnie wykreują i podkreślą charakter klasycznego wnętrza, urządzonego w stylu paryskim lub glamour. A jeśli lubisz eklektyzm i swobodnie zestawiasz ze sobą różne elementy wystroju, to z Jeger Perle nadasz wnętrzu własny charakter!

Jeger Perle dostępny jest w gamie 10 kolorów. 

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Pędzel do efektów dekoracyjnych
Pędzel
1

Nałóż Jeger podkład pod farby dekoracyjne

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż wałkiem z mikrofibry Jeger Podkład pod farby dekoracyjne (zgodnie z instrukcją na opakowaniu). Zostaw do wyschnięcia na ok. 2-4 godziny.

2

Nałóż Jeger Perle

Jeger Perle dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj wodą. Nie mieszaj z innymi produktami. Nałóż pędzlem do efektów dekoracyjnych, wykonując ruchy okrężne. Następnie delikatnie rozprowadź we wszystkie strony pędzlem. Czynności wykonuj małymi fragmentami do zamalowania całej ściany. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz. Po tym czasie nałóż drugą warstwę w ten sam sposób. Nakładaj w temp. od +8° do +25° przy wilgotności względnej maks. 82%, unikaj przeciągów. Po zakończeniu malowania narzędzia umyj ciepłą wodą.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt jest przeznaczony do wnętrz. Po zakończeniu malowania narzędzia malarskie umyj ciepłą wodą.