FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Efekty dekoracyjne do ścian/Jeger Archi Metal
Jeger Archi Metal

Opis produktu

Archi Metal to wyrazisty efekt strukturalny, dzięki któremu uzyskasz na ścianie metalizującą strukturę z realistycznymi wżerami i przetarciami, charakterystycznymi dla prawdziwej metalicznej powłoki. Archi Metal to efekt idealny dla wszystkich, którzy poszukują oryginalnej i zdecydowanej dekoracji na ścianę. Idealnie wpisuje się w styl industrialny i dark nordic, ale zbuduje nastrojowy klimat także w jasnych, minimalistycznych wnętrzach, wprowadzając do nich dominujący element, nawiązujący do fabrycznych przestrzeni. Naturalnie komponuje się ze stylistyką nowoczesnych, modernistycznych wnętrz – w zależności od doboru mebli i dodatków możesz stworzyć aranżację w surowym stylu loftu lub bardziej przytulnym klimacie. Masa dekoracyjna jest gotowa do użycia – możesz w prosty sposób zaaplikować ją na wybranej powierzchni ściennej lub jej fragmencie i przeprowadzić metamorfozę wnętrza bez konieczności pracochłonnego remontu.

Efekt składa się z dwóch uzupełniających się produktów: masy Jeger Archi Metal i Jeger Loft Metal Metaliza – specjalnej, metalizującej warstwy, dostępnej w trzech oryginalnych kolorach.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek microfibra do lakierów
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
1

Nałóż Jeger Podkład pod masy dekoracyjne

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż wałkiem z mikrofibry Jeger Podkład pod masy dekoracyjne. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz.

2

Nałóż pacą Archi Metal

Jeger Archi Metal dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj wodą. Nie mieszaj z innymi produktami. Pierwszą warstwę nałóż na grubość ziarna za pomocą pacy weneckiej. Rozprowadź na wszystkie strony w taki sposób, aby nie powstały prześwity. Pozostaw do wyschnięcia na 4 godz.

Na wyschniętą powierzchnię nałóż drugą warstwę – nabieraj niewielką ilość Archi Metal na pacę i rozprowadzaj po powierzchni narzędzia. Następnie dociskaj i odrywaj pacę od powierzchni ściany, tworząc wżery. Po kilku minutach od nałożenia wygładź powierzchnię pacą. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz. Nakładaj w temp. od +8°C do +25°C przy wilgotności względnej maks. 82%. Unikaj przeciągów.

3

Nałóż Metalizę Loft Metal

Na wyschniętą powierzchnię nałóż pacą Jeger Metaliza. Produkt rozprowadzaj we wszystkie strony, dociskając pacę do podłoża. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz. Po zakończeniu malowania narzędzia umyj ciepłą wodą.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony do wnętrz.