FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Mineral

Opis produktu

Jeger Mineral to efekt dekoracyjny, który nadaje ścianom wygląd naturalnego, gładkiego kamienia o matowym wykończeniu. Strukturę farby można dodatkowo wzbogacić naturalnymi płatkami miki, które są widoczne na malowanej powierzchni w postaci drobnych, rozświetlających punktów o srebrnym połysku. Jeger Mineral jest uniwersalny – pięknie prezentuje się we wnętrzach w dowolnej stylistyce, a zwłaszcza nowoczesnych, eklektycznych i skandynawskich, dodając im przestronności. Efekt naturalnego kamienia z dodatkiem połyskującej srebrem miki tworzy wyjątkowo udane połączenia z naturalnymi materiałami jak: drewno, kamień, szkło lub skóra. Mineral nadaje ścianom minimalistyczny sznyt, ale w połączeniu z miękkością aksamitnej sofy i wielkimi poduszkami, wprowadzi do wnętrza przytulny klimat, przywołujący na myśl skandynawskie hygge.

Jeger Mineral jest dostępny w gamie 6 stonowanych kolorów.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 3 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
+
Wałek microfibra do lakierów
Wałek
1

Rozprowadź wałkiem podkład

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż wałkiem Jeger Podkład pod masy dekoracyjne na ścianę (zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu) i pozostaw do wyschnięcia na ok. 4 godziny.

2

Nałóż pacą Jeger Mineral

Jeger Mineral dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj wodą. Za pomocą pacy nałóż cienką warstwę efektu. Produkt nakładaj małymi fragmentami rozprowadzając go we wszystkich kierunkach. Gdy materiał zacznie podsychać delikatnie wygładź. Pozostaw do wyschnięcia na 4 godz. Drugą warstwę aplikuj w ten sam sposób. Nakładaj w temp. od +8°C do +25°C, przy wilgotności względnej max. 82%, unikaj przeciągów. Po zakończeniu prac narzędzia umyj ciepłą wodą.

3

Na wyschniętą powierzchnię nałóż Protector do Mineral

W celu zabezpieczenia powłoki, na wyschniętą powierzchnię nałóż wałkiem Jeger Protector Mineral. Protector może powodować nieznaczną zmianę koloru. Przed zabezpieczeniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.