FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Efekty dekoracyjne do ścian/Jeger Beton Black
Jeger Beton Black

Opis produktu

Efekt dekoracyjny Jeger Beton Black to unikatowe rozwiązanie, które nada ścianom wyjątkowo industrialny charakter. Beton architektoniczny o matowym wykończeniu zaleca się do stosowania na ściany wewnątrz pomieszczeń, na praktycznie każdy rodzaj podłoża taki jak tynk, płyty gipsowe czy beton. Beton dekoracyjny na ścianie będzie zawierać charakterystyczne wżery oraz ubytki, które do złudzenia przypominać będą prawdziwy beton. Taka dekoracyjna faktura powierzchni, beton ozdobny, idealnie sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu, to także świetne uzupełnienie drewna, ceramiki, metalu czy szkła.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
1

Rozprowadź wałkiem grunt sczepny Beton Black

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Grunt Sczepny Beton Black i pozostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz.

2

Nałóż pacą Jeger Beton

Jeger Beton Black przed użyciem dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj wodą. Nie mieszaj z innymi produktami. Nakładaj pacą wenecką na grubość ziarna i wygładź. Jeśli będziesz chciał zmienić efekt, po ok. 4 godz. możesz nałożyć kolejną warstwę i powtórzyć proces. Nakładaj w temp. od +8°C do +25°C przy wilgotności względnej maks. 82%, unikaj przeciągów. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 12 godz. Po zakończeniu malowania narzędzia umyj ciepłą wodą.

3

Zabezpiecz Protectorem do Beton Black

W celu zabezpieczenia powłoki oraz wzmocnienia czerni na wyschniętą powierzchnię nałóż wałkiem Jeger Protector Beton Black zgodnie z instrukcją umieszczoną na etykiecie. Lakier powoduje zmianę koloru powierzchni i umożliwia uzyskanie głębszej czerni o matowym wykończeniu.