FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Elegance

Opis produktu

Jeger Elegance to wykończeniowy efekt dekoracyjny nadający powierzchni wyrafinowany i delikatnie aksamitny wygląd. Efekt ten zawiera drobinki brokatu, które rozświetlają pomieszczenie, dodając mu przejrzystości, blasku i elegancji. Pasuje do ścian wewnętrznych, a do dyspozycji jest sześć odcieni. Jeger Elegance to nie tylko niepowtarzalna i oryginalna dekoracja ścian, ale także ich ochrona. Ozdobny efekt z serii Elegance świetnie sprawdzi się w kuchni, łazience i salonie, ale też doda unikalnego charakteru np. w salonie kosmetycznym czy fryzjerskim. To idealne rozwiązanie, które dodaje eleganckiego sznytu z lekką nutką wysublimowanej, brokatowej ekscentryczności.

Czas schnięcia efektu na ścianie to około 4 godziny.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Pędzel do efektów dekoracyjnych
Pędzel
1

Rozprowadź wałkiem

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Podkład pod farby dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu). Użyj do tego wałka z mikrofibry. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 h. Pod jasne kolory zalecamy nałożyć dwie warstwy podkładu.

2

Nałóż pędzlem Jeger Elegance

Jeger Elegance dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Nie mieszaj z innymi produktami. Za pomocą pędzla do efektów dekoracyjnych nałóż pierwszą, cienką warstwę. Maluj 2 ruchami krzyżowymi. Gdy pokryjesz ok. 2-3 m , wyrównaj zgrubienia suchym pędzlem. Powtarzaj te czynności, aż zamalujesz całą dekorowaną powierzchnię. W zależności od upodobań po ok. 2h możesz nanieść cienką warstwę, pokrywając prześwity. Wyrównaj powierzchnię suchym pędzlem.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.