FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Structur

Opis produktu

Jeger Structur to matowy efekt dekoracyjny pozwalający na uzyskanie tzw. „baranka” - czyli jednego z najpopularniejszych i ponadczasowych sposobów wykończenia powierzchni ściennych. Struktura „baranka” jest odporna na pękanie, pozwala też na ukrycie drobnych mankamentów i nierówności w ścianie. Efekt nakładamy na ścianę za pomocą pacy, a następnie, na mokrej jeszcze powierzchni, nadajemy strukturę za pomocą wałka gąbkowego o fakturze plastra miodu. Jeger Structur z efektem baranka dostępny jest w czterech odcieniach.

Dekoracja ściany jeszcze nigdy nie była tak prosta. Zachęcamy do zapoznania się także z materiałami instruktażowymi (film oraz plik PDF), które pokazują jak malować farbą strukturalną zawierającą efekt baranka.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 3 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
+
Wałek do struktur
Wałek
1

Rozprowadź wałkiem podkład

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Podkład pod masy dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu). Użyj do tego wałka z mikrofibry. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 h.

2

Nałóż Jeger Structur

Jeger Structur nałóż za pomocą pacy. Przed użyciem dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia.

3

Wykonaj strukturę

Mokrej jeszcze powierzchni nadaj strukturę wałkiem gąbkowym do struktur. Zostaw do wyschnięcia na ok. 24 h.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Stosuj środki ochrony zgodnie z opisem bezpieczeństwa. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.