FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Stiuk

Opis produktu

Jeger Stiuk to efekt dekoracyjny o charakterystycznym połysku. Nadaje ścianom imitację szlifowanego marmuru. Efekt jest prosty w aplikacji, wystarczy nałożyć go na ścianę przy pomocy packi, a następnie, po wyschnięciu, wypolerować ściereczką z mikrofibry. Przed użyciem efektu zalecamy skorzystanie także z Jeger Podkład pod farby. Polerowany marmur nadaje  wnętrzu ekskluzywności, doskonale sprawdza się w klasycznych wnętrzach oraz przestrzeniach komercyjnych. Efekt Stiuk dostępny jest w sześciu delikatnych, pastelowych odcieniach, które idealnie odnajdą się w jasnych wnętrzach.

Dekoracja i renowacja ścian jeszcze nigdy nie była tak prosta. Zachęcamy także do zapoznania się z filmem instruktażowym, który prezentuje technikę aplikacji oraz malowania.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
1

Rozprowadź wałkiem podkład

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Podkład pod farby dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu). Użyj do tego wałka z microfibry. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz. Pod jasne kolory zalecamy nałożyć dwie warstwy podkładu.

2

Nałóż pacą Jeger Stiuk

Jeger Stiuk dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Pacą wenecką nałóż pierwszą cienką warstwę. Efekt nakładaj małymi fragmentami, rozprowadzając go w różnych kierunkach, na krzyż. Następnie lekko wygładź. Po 3-10 min zwilż pacę wodą i dokładnie wygładź powierzchnię. Po 2 godz. nałóż drugą warstwę w ten sam sposób.

3

Wypoleruj

Po ok. 2 godz. wypoleruj ścianę za pomocą ściereczki z mikrofibry.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.