FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Brillant

Opis produktu

Efekt dekoracyjny Jeger Brillant to rozwiązanie idealne do wnętrz, które chcemy rozświetlić i którym chcemy nadać nieco przestronności. Jeger Brillant zawiera delikatny efekt brokatu, to farba dekoracyjna, która ożywia przestrzeń dodając jej świetlnych efektów. Farba strukturalna z brokatem dostępna jest w sześciu pastelowych odcieniach, same okruszki brokatu są zaś srebrne. Farby dekoracyjne z brokatem powinny być stosowane wyłącznie do ścian wewnętrznych. Dobrze wygląda we wnętrzach komercyjnych, a przy zastosowaniu różnych wariantów oświetlenia, można uzyskać bardzo ciekawe efekty wizualne. Powierzchnia z dekoracją brokatową będzie stanowić rozświetlający akcent w każdym wnętrzu.

Na stronie dostępna jest instrukcja aplikowania efektu. Czas schnięcia to około 4 godziny.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 1 narzędzie

Wałek do ścian
Wałek
1

Rozprowadź wałkiem podkład

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Podkład pod farby dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu). Użyj do tego wałka z mikrofibry. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 h.

2

Nałóż na ścianę Jeger Brillant

Jeger Brillant dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Nie mieszaj z innymi produktami. Nakładaj na ścianę wałkiem do efektów dekoracyjnych. Rozprowadzaj farbę w różnych kierunkach, unikaj równoległych pasów. W zależności od upodobań po ok. 4h możesz nanieść drugą warstwę.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.