FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Baranek

Opis produktu

Jeger Baranek zapewnia bardzo dobre krycie i pozwala na maskowanie drobnych nierówności i pęknięć. Produkt przeznaczony jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń na tynkach cementowych lub wapienno-cementowych, płytach gipsowo-kartonowych, betonie lub płytach wiórowych.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 1 narzędzie

Wałek do ścian
Wałek
1

Rozprowadź wałkiem Jeger Podkład pod masy dekoracyjne

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Podkład pod masy dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu). Użyj do tego wałka z mikrofibry. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 h.

2

Nałóż Jeger Baranek

Jeger Baranek - produkt gotowy do użycia, przed nakładaniem dokładnie wymieszaj. Nakładaj za pomocą wałka o krótkiej lub średniej długości włosia dokładnie rozprowadzając w różnych kierunkach, unikaj równoległych pasów. Kolejne fragmenty łącz metodą „na mokro”. W czasie pracy farbę od czasu do czasu wymieszaj. Drugą warstwę można nakładać po ok. 4h. Całkowity czas schnięcia ok. 24h.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Stosuj środki ochrony zgodnie z opisem bezpieczeństwa. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.