FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Efekty dekoracyjne do ścian/Jeger Beton Design
Jeger Beton Design

Opis produktu

Jeger Beton Design to nowoczesna, elastyczna powłoka w formie masy przeznaczona do wykonania imitacji betonu z charakterystycznymi żyłkami. Może być wykorzystany do dekoracji ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nadaje się do wszelkiego typu wykończeń gładkich lub z teksturą (styl rustykalny lub imitacja wżerów cementu i betonu).

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
1

Rozprowadź wałkiem Primer Beton Design

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż wałkiem malarskim Jeger Primer Beton Design. Odczekaj 4 h.

2

Nałóż pacą Beton Design

Jeger Beton Design dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Nie mieszaj z innymi produktami. Nałóż pacą wenecką cienką warstwę na grubość ziarna. Następnie delikatnie wygładź. Aby uzyskać efekt żyłek zachowaj delikatną fakturę pociągnięć pacą. Pozostaw do wyschnięcia na 24h. Nałóż drugą cienką warstwę i wygładź powierzchnię, aby wypolerować cząstki mineralne i uzyskać kontrastującą fakturę.

3

Nałóż Protector Beton Design

Na wyschniętą powierzchnię (po ok. 24h od nałożenia ostatniej warstwy) nałóż wałkiem Jeger Protector Beton Design. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 4h. Lakier może nieznacznie zmienić odcień powierzchni.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz i na zewnątrz.