FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Linea

Opis produktu

Efekt dekoracyjny Jeger Linea do ścian to świetna propozycja dla wszystkich, którzy poszukują oryginalnych, nieszablonowych rozwiązań dla swoich wnętrz. Jeger Linea nadaje malowanej powierzchni strukturę linii z niepowtarzalnym, delikatnym perłowo-metalicznym wykończeniem. Jeger Linea wprowadza subtelny, złoty blask do każdego wnętrza, niezależnie od jego wielkości i charakteru. Z jego pomocą przeprowadzisz szybką metamorfozę ścian i sprawisz, że całe wnętrze zyska zupełnie nowy, świeży wygląd. Doskonale współgra z różnymi stylami, zarówno oscylującymi wokół klasyki, jak i tymi o bardziej nowoczesnym charakterze.

Ten efekt składa się z dwóch uzupełniających się produktów: masy Jeger Linea i Jeger Linea Protector – warstwy dekoracyjnej w postaci metalicznej, perłowej powłoki.

Przed zastosowaniem prosimy o zapoznanie się z instrukcją.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 4 kroki

Potrzebujesz
tylko 3 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
+
Szczotka do efektów dekoracyjnych
Szczotka
1

Rozprowadź wałkiem podkład

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Podkład pod farby dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu). Użyj do tego wałka z microfibry. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz. Pod jasne kolory zalecamy nałożyć dwie warstwy podkładu.

2

Nałóż pacą Jeger Linea i wyrównaj wałkiem

Jeger Linea dokładnie wymieszaj, nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Wykonuj partiami. Nałóż pacą, a następnie lekko wyrównaj wałkiem.

3

Wykonaj linie pędzlem typu szczotka

Od razu wykonaj pionowe lub poziome linie za pomocą pędzla „szczotka”. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 2 godz.

4

Nałóż Linea Protector

Jeger Linea Protector dokładnie wymieszaj, nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Nakładaj małym wałkiem wzdłuż wykonanych wcześniej linii. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 2 godz. W zależności od upodobania możesz nałożyć drugą warstwę Linea Protectora.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartości wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.