FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Efekty dekoracyjne do ścian/Jeger Metal Perle
Jeger Metal Perle

Opis produktu

Efekt dekoracyjny do ścian Jeger Metal Perle to efekt metalicznej powierzchni w rozświetlającym kolorze. Zadomowi się praktycznie w każdym wnętrzu, które chcesz odmienić, bez względu na to, czy jest to styl glamour, boho czy skandynawski. Zastosowany w pomieszczeniach o niewielkim metrażu dodatkowo doda im przestronności – będą optycznie większe i pełne blasku. Jeger Metal Perle dostępna jest w 6 kolorach: złoty, jasny złoty, perłowy, srebrny, grafitowy i miedziany. Każdy z nich doskonalone współgra z intensywnymi, energetyzującymi kolorami, udane połączenia tworzy z klasyczną czernią oraz naturalnymi materiałami, jak beton czy drewno.

To efekt łatwy w aplikacji, który pozwoli ci odmienić twoje wnętrze raz-dwa.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 3 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Wałek do lakierów
Wałek
+
Pędzel do efektów dekoracyjnych
Pędzel
1

Nałóż podkład pod farby

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Podkład pod farby dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu). Użyj do tego wałka z microfibry. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz.

2

Nałóż wałkiem Metal Perle

Jeger Metal Perle  dokładnie wymieszaj, nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Nakładaj partiami małym wałkiem a następnie delikatnie rozetrzyj szeroko pędzlem, wykonując skośne ruchy na krzyż. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 2 godz. Następnie w ten sam sposób nałóż drugą warstwę produktu. Aby wykonać efekt szczotkowanego metalu nakładaj produkt szczotką wykonując pionowe lub poziome linie. Pozostaw do wyschnięcia na minimum 2 godz. Następnie nałóż drugą warstwę w ten sam sposób.

3

Rozetrzyj delikatnie pędzlem

Rozetrzyj efekt pędzlem na ścianie.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.