FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Efekty dekoracyjne do ścian/Jeger Metal Perle
Jeger Metal Perle

Opis produktu

Jeger Perle to wyjątkowa, dekoracyjna farba strukturalna o subtelnie metalicznym połysku z dodatkiem delikatnego piasku. Zawarte w strukturze farby ziarniste mikrodrobinki, nadają malowanej powierzchni efekt rozświetlającego, perłowego połysku. Dzięki tym właściwościom Jeger Perle doda przestronności każdemu wnętrzu – nawet pomieszczenie o niewielkim metrażu będzie wydawało się optycznie większe. Ściany ozdobione perłowym efektem świetnie wykreują i podkreślą charakter klasycznego wnętrza, urządzonego w stylu paryskim lub glamour. A jeśli lubisz eklektyzm i swobodnie zestawiasz ze sobą różne elementy wystroju, to z Jeger Perle nadasz wnętrzu własny charakter!

Jeger Perle dostępny jest w gamie 6 kolorów. 

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 3 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Wałek do lakierów
Wałek
+
Pędzel do efektów dekoracyjnych
Pędzel
1

Nałóż podkład pod farby

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Podkład pod farby dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu). Użyj do tego wałka z microfibry. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz.

2

Nałóż wałkiem Metal Perle

Jeger Metal Perle  dokładnie wymieszaj, nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Nakładaj partiami małym wałkiem a następnie delikatnie rozetrzyj szeroko pędzlem, wykonując skośne ruchy na krzyż. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 2 godz. Następnie w ten sam sposób nałóż drugą warstwę produktu. Aby wykonać efekt szczotkowanego metalu nakładaj produkt szczotką wykonując pionowe lub poziome linie. Pozostaw do wyschnięcia na minimum 2 godz. Następnie nałóż drugą warstwę w ten sam sposób.

3

Rozetrzyj delikatnie pędzlem

Rozetrzyj efekt pędzlem na ścianie.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.