FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Sahara

Opis produktu

Efekt dekoracyjny Sahara to prosty w użyciu efekt, który nada ścianie niepowtarzalny charakter. Ta dekoracyjna farba strukturalna zawiera drobinki piasku, dzięki czemu nadaje ścianom delikatnie metalicznego połysku. Efekt piasku pustyni idealnie imituje nieregularne i z pozoru chaotyczne piaskowe wydmy i delikatne powietrzne zawirowania. Ta dekoracyjna farba do ścian dostępna jest w dziesięciu odcieniach, począwszy od delikatnie białych i srebrnych, przez nieco ciemniejsze aż po szkarłatny.

Dekoracja ściany jeszcze nigdy nie była tak prosta – szczegóły można poznać także dzięki filmowi instruktażowemu, który doskonale wyjaśnia jak używać tego rodzaju efektów dekoracyjnych do ścian.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Pędzel do efektów dekoracyjnych
Pędzel
1

Nałóż Jeger Color Paint

Czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę pomaluj farbą Jeger Color Paint w odpowiednio dobranym kolorze (np. Ottavio + Color Paint P0001). Poczekaj 2-4 h, do wyschnięcia farby.

2

Nałóż Jeger Sahara

Jeger Sahara dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Nie mieszaj z innymi produktami. Rozprowadzaj na ścianie za pomocą pędzla do efektów dekoracyjnych. Wykonuj długie, nieregularne ruchy na krzyż. Nie rozcieraj zbyt mocno. Jeśli trzeba, uzupełnij niedomalowane miejsca. Rozprowadzaj etapami, po 2-3m2. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 h.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.