FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE

Opis produktu

Jeger Hologram Black to efekt dekoracyjny, który wniesie do Twojego wnętrza subtelną aurę luksusu, jednocześnie dodając mu wyrazistego charakteru. Dzięki zastosowaniu metalizującej folii uzyskasz niesamowitą dekorację ścienną z olśniewającym efektem: złota, srebra, miedzi lub brązu. Nierównomiernie wybarwiona faktura o trójwymiarowym wyglądzie przyciąga wzrok i nadaje ścianie wyjątkową głębię i blask.

Jeger Hologram Black doskonale współgra z różnymi stylami wnętrzarskimi. Doda elegancji nowoczesnym aranżacjom, wprowadzi subtelny blask w industrialne przestrzenie, a klasycznym pomieszczeniom nada nowoczesny twist. To wszechstronne rozwiązanie, które dopasuje się do Twojego unikalnego stylu!

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 6 kroków

Potrzebujesz
tylko 4 narzędzi

Wałek microfibra do lakierów
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
+
Paca szczotkowa do struktur
Paca
+
Wałek do ścian
Wałek
1

Nałóż wałkiem Primer Hologram

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż wałkiem z mikrofibry Jeger Primer Hologram (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu). Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz.

2

Nałóż pacą Jeger Hologram

Jeger Hologram dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Nie mieszaj z innymi produktami. Za pomocą pacy nałóż warstwę na grubość ziarna (ok. 1 mm). Produkt nakładaj etapami, nie nakładaj jednorazowo na całą powierzchnię.

3

Pacą szczotkową wykonaj strukturę

W przesychającej masie wykonaj pionowe „przetarcia” za pomocą Pacy szczotkowej do struktur. Następnie powierzchnię delikatnie zagładź zwykłą pacą. Nakładaj w temp. od +8°C do +25°C, przy wilgotności względnej maks. 82%, unikaj przeciągów. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 12 godz.

4

Nałóż wałkiem Hologram Klej

Na wyschniętą powierzchnię za pomocą małego wałka nałóż obficie (pionowymi ruchami) Jeger Hologram Klej pod jeden pas folii (najlepiej na ok. 25 cm).

5

Zaaplikuj folię

Na wilgotną powierzchnię kleju naklej na całą wysokość ściany jeden pas folii i delikatnie dociśnij. (Uwaga: folię przykładaj matową stroną do kleju). Następnie w podobny sposób nakładaj kolejne pasy folii, tak aby każdy nachodził na poprzedni, na szerokość ok. 1-2 cm. Pozostaw do wyschnięcia. Po ok. 4 godz. jednostajnym ruchem odrywaj z góry do dołu całe kolejne pasy folii, rozpoczynając od ostatnio położonego.

6

Nałóż Protector Hologram

Na całą dekorowaną powierzchnię nałóż Jeger Protector Hologram wg. instrukcji aplikacji.