FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE

Opis produktu

Efekt dekoracyjny Ceramic odmieni Twoje wnętrze, dodając mu niezwykłego blasku dzięki subtelnym, ceramicznym drobinkom o perłowym wykończeniu. Ceramic tworzy na powierzchni wyjątkowo delikatną, perfekcyjną dekorację, która wniesie do Twojego wnętrza harmonię i spokój. Ten efekt doskonale rozświetli nawet niewielkie i ciemne pomieszczenia, a drobne refleksy światła podkreślą każdy detal, sprawiając, że ściana stanie się istotnym elementem aranżacji.

Dzięki uniwersalności efektu Ceramic, z łatwością dopasujesz go do różnych stylów wnętrzarskich. Bez względu na to, czy Twoje wnętrze emanuje nowoczesnością czy też klasycznym wdziękiem, efekt Ceramic doskonale się w nie wkomponuje. To doskonały sposób na podkreślenie Twojego indywidualnego stylu. Jeger Ceramic dostępny jest w palecie sześciu kolorów.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
1

Nałóż wałkiem Jeger Podkład pod masy

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż wałkiem Jeger Podkład pod masy dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu) i pozostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz.

2

Nałóż pacą Jeger Ceramic

Jeger Ceramic dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Nie mieszaj z innymi produktami. Za pomocą pacy nałóż jedną warstwę na grubość ziarna (ok. 0,5 mm) unikając zgrubień. Następnie powierzchnię delikatnie zagładź. Po ok. 4 godz. nałóż drugą warstwę w ten sam sposób i pozostaw do wyschnięcia. Nakładaj w temp. od +8°C do +25°C, przy wilgotności względnej maks. 82%, unikaj przeciągów.

Porady

Jeśli potrzebujesz użyć więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.