FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Farby do mebli/Jeger Charm
Jeger Charm

Opis produktu

Jeger Lakierobejca CHARM to wytrzymała, dekoracyjno-ochronna farba do wszelkiego rodzaju powierzchni drewnianych wewnątrz pomieszczeń (meble, listwy, boazerie, drzwi, itp). Farba jest wodoodporna i odporna na ścieranie.

Przygotowanie podłoża: Dekorowaną powierzchnię oczyść ze starych powłok malarskich, lakierów, wosków i luźnych fragmentów. Oczyść z kurzu i tłuszczu. Nie nakładaj na powierzchnie laminowane i z melaminy.

Aplikacja: Przed użyciem dokładnie wymieszaj. Następnie za pomocą pędzla lub wałka do lakierów nałóż warstwę farby - zgodnie z kierunkiem słojów drewna. Unikaj powstawania zgrubień i zacieków. Po ±1h delikatnie przeszlifuj papierem ściernym wyschniętą powierzchnię i usuń kurz, a następnie nałóż drugą warstwę. Przed użytkowaniem powierzchnię pozostaw do wyschnięcia na minimum 24 godziny. Ostateczny kolor wymalowania zależny jest od gatunku drewna i ilości położonych warstw.

Wydajność: 10 m² z litra / na jedna warstwę. Dotykowy czas schnięcia: 1 godzina.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 1 narzędzie

Wałek do lakierów
Wałek
1

Przygotuj powierzchnię

Dekorowaną powierzchnię oczyść ze starych powłok malarskich, lakierów, wosków i luźnych fragmentów. Oczyść z kurzu i tłuszczu.

2

Nałóż Lakierobejcę

Przed użyciem dokładnie wymieszaj. Następnie za pomocą pędzla lub wałka do lakierów nałóż warstwę farby – zgodnie z kierunkiem słojów drewna. Unikaj powstawania zgrubień i zacieków. Po ±1 godz. delikatnie przeszlifuj papierem ściernym wyschniętą powierzchnię i usuń kurz, a następnie nałóż drugą warstwę. Przed użytkowaniem powierzchnię pozostaw do wyschnięcia na minimum 24 godziny. Ostateczny kolor wymalowania jest zależny od gatunku drewna i ilości położonych warstw. Nie nakładaj na powierzchnie laminowane i z melaminy.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt jest przeznaczony do wnętrz.