FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Farby do mebli/Jeger Metal
Jeger Metal

Opis produktu

Jeger Metal to farba do mebli tworząca na ich powierzchni trwałą, metalizującą powłokę. W ten sposób idealnie imituje metalowe płyty lub tzw. drapaną blachę. Ten efekt metalizujący do mebli jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać wnętrzom industrialny, nowoczesny charakter. Niezwykły efekt, jaki daje farba do mebli Jeger Meral, znakomicie sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach komercyjnych, na przykład biurach. Warto podkreślić, że produkt ten może być stosowany nie tylko na drewnie. Farba Jeger Metal może być używana do renowacji mebli i elementów dekoracyjnych z metalu, ceramiki, szkła, a nawet tworzywa sztucznego. Dzięki szerokiemu zastosowaniu, a także dostępności aż pięciu odcieni, farba do mebli Jeger Metal jest idealnym wyborem wszędzie tam, gdzie liczy się niepowtarzalność i styl.

Czas schnięcia to 4 godziny. Przed użyciem Jeger Metal należy koniecznie zapoznać się z instrukcją.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 1 krok

Potrzebujesz
tylko 1 narzędzie

Pędzel do efektów dekoracyjnych
Pędzel
1

Wystarczy nałożyć Jeger Metal

Na lekko przeszlifowaną i oczyszczoną powierzchnię nałóż pędzlem warstwę farby (maluj zgodnie z kierunkiem słojów drewna). Przed malowaniem farbę dokładnie wymieszaj. W razie potrzeby dodaj odrobinę wody, nie mieszaj z innymi produktami. Jeżeli to konieczne, po ok. 2 godz. od nałożenia produktu możesz nałożyć drugą warstwę.

Porada: Przy zamalowywaniu intensywnych kolorów, przed nałożeniem farby Jeger Metal, nałóż wcześniej Jeger Deco Primer.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.