FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Farby do mebli/Farby do mebli/Jeger Brillant do mebli
Jeger Brillant do mebli

Opis produktu

Jeger Brillant to farba, której zastosowanie daje wyjątkowo spektakularne efekty. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w niej połyskującym drobinkom. Właśnie one sprawiają, że pomalowane przedmioty nabierają niezwykłego, wręcz bajkowego charakteru. Jeger Brillant to nie tylko farba do mebli. Jest również idealna do dekorowania ram i przedmiotów codziennego użytku. Osiągany dzięki Jeger Brillant efekt brokatowego wykończenia nadaje, zwyczajnym dotąd elementom wnętrz, stylowego, niepowtarzalnego wyglądu. Renowacja mebli i ozdób to nie koniec szerokiego wachlarza zastosowań Jeger Brillant. Można ją również wykorzystać do malowania boazerii. Ważną cechą Jeger Brillant jest wygoda jej stosowania. To wyjątkowo łatwa w użyciu farba zmywalna. Przed jej zastosowaniem nie ma konieczności usuwania poprzednich farb ani pracochłonnego gruntowania podłoża. Jest dostępna w czterech odcieniach.

Więcej informacji na temat wykorzystania i zastosowania znajduje się w instrukcji. Czas schnięcia to 2 godziny.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 1 krok

Potrzebujesz
tylko 1 narzędzie

Pędzel do efektów dekoracyjnych
Pędzel
1

Wystarczy nałożyć Jeger Brillant

Na lekko przeszlifowaną i oczyszczoną powierzchnię nałóż pędzlem warstwę farby (maluj zgodnie z kierunkiem słojów drewna). Przed malowaniem farbę dokładnie wymieszaj. W razie potrzeby dodaj odrobinę wody, nie mieszaj z innymi produktami. Jeżeli to konieczne, po ok. 2 godz. od nałożenia produktu możesz nałożyć drugą warstwę.


Porada: Przy zamalowywaniu intensywnych kolorów, przed nałożeniem farby Jeger Perle, nałóż wcześniej Jeger Deco Primer.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.