FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Farby do mebli/Jeger Perle
Jeger Perle

Opis produktu

Jeger Perle to farba do mebli, którą charakteryzuje wysoki połysk i niepowtarzalny efekt perłowego wykończenia. Skutecznie pomaga nadać malowanym przedmiotom delikatny, naprawdę piękny blask i sprawia, że nabierają klasy. Jest idealna do renowacji mebli. Dzięki niej można również odnowić, dotychczas zwyczajne i niepozorne, elementy dekoracyjne każdego wnętrza, a także przedmioty codziennego użytku. Każdy z dostępnych ośmiu odcieni znakomicie sprawdzi się także przy malowaniu boazerii. Jeger Perle to zmywalna, łatwa w użyciu farba, do stosowania na różnych powierzchniach. Bez problemu może być używana na już istniejących powłokach, nie ma konieczności usuwania poprzednich farb. Farba do mebli Jeger Perle nie wymaga również dodatkowego gruntowania przed zastosowaniem.

Czas schnięcia nie powinien być dłuższy niż 2 godz. Przed zastosowaniem prosimy o zapoznanie się z instrukcją.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 1 krok

Potrzebujesz
tylko 1 narzędzie

Pędzel do efektów dekoracyjnych
Pędzel
1

Wystarczy nałożyć Jeger Perle

Na lekko przeszlifowaną i oczyszczoną powierzchnię nałóż pędzlem warstwę farby (maluj zgodnie z kierunkiem słojów drewna). Przed malowaniem farbę dokładnie wymieszaj. W razie potrzeby dodaj odrobinę wody, nie mieszaj z innymi produktami. Jeżeli to konieczne, po ok. 2h od nałożenia produktu możesz nałożyć drugą warstwę. Porada: Przy zamalowywaniu intensywnych kolorów, przed nałożeniem farby Jeger Perle, nałóż wcześniej Jeger Deco Primer.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.