FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Farby do mebli/Jeger Natur
Jeger  Natur

Opis produktu

Jeger Lakierobejca Natur to bardzo wytrzymała, dekoracyjna i ochronna farba do wszelkiego rodzaju powierzchni drewnianych (podłogi, meble, drzwi, listwy, schody, boazerie itp). Farba jest wodoodporna i wyjątkowo odporna na ścieranie. Nadaje się do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Może być stosowana na drewno surowe lub impregnowane.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 1 narzędzie

Wałek do lakierów
Wałek
1

Przygotuj powierzchnię

Dekorowaną powierzchnię oczyść ze starych powłok malarskich, lakierów, wosków i luźnych fragmentów. Oczyść z kurzu i tłuszczu.

2

Nałóż Lakierobejcę

Przed użyciem dokładnie wymieszaj. Następnie za pomocą pędzla lub wałka do lakierów nałóż warstwę farby - zgodnie ze słojami drewna. Unikaj powstawania zgrubień i zacieków. Na lekko przeschniętą powierzchnię po ok. 5 min nałóż druga warstwę w ten sam sposób. Powierzchnie szczególnie narażone na ścieranie zalecamy pokryć trzecią warstwą produktu. Nie nakładaj na powierzchnie laminowane i z melaminy. Przed użytkowaniem powierzchnię pozostaw do wyschnięcia na minimum 24 godziny.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni.