FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Farby do renowacji /Farby do renowacji/Jeger Farba do Renowacji Hydro-Protect

Opis produktu

Jeger Farba do Renowacji Hydro-Protect Wodoodporna to farba, którą można stosować do powierzchni narażonych na bezpośredni kontakt z wodą (np. łazienka, prysznic, kuchnia). Farba posiada bardzo dobre właściwości wytrzymałościowe i mechaniczne.

Przygotowanie podłoża: Podłoże powinno być suche, czyste i trwałe. Uszkodzoną (np. łuszczącą i spękaną) powłokę poprzednich farb, farby klejowe oraz wapienne usuń i zmatuj powierzchnię np. drobnym papierem ściernym. Ubytki wypełnij odpowiednią masą szpachlową i zeszlifuj. Powierzchnie uprzednio malowane oczyść z zanieczysz- czeń ograniczających przyczepność farby np. kurz, rdza, grzyby i pleśnie. Przed malowaniem powierzchnię należy dokładnie odtłuścić. 

Aplikacja: Przed użyciem farbę dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj wodą. Nie mieszaj z innymi farbami. Nakładaj pędzlem lub wałkiem w temp. od +8°C do +25°C, przy wilgotności względnej max. 82%, unikaj przeciągów. W razie konieczności kolejną warstwę nakładaj po około 2 godzinach. W przypadku stosowania opakowań z różnych partii produkcyjnych wymieszaj je w większym opakowaniu, aby zapobiec różnicy w odcieniu koloru. Powłoka gotowa do użytkowania po 24 godzinach, a pełne właściwości wytrzymałościowe uzyskuje po 14 dniach od zakończenia prac malarskich wykonanych zgodnie z instrukcją producenta. Po zakończeniu malowania narzędzia malarskie umyj wodą.