FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Farby do renowacji /Farby do renowacji/Jeger Farba do renowacji na zewnątrz

Opis produktu

Jeger Farba do renowacji na zewnątrz to produkt przeznaczony do renowacji płotów, altan, okien i drzwi oraz mebli ogrodowych. Tworzy elastyczną i wytrzymałą powłokę. Łatwa w aplikacji. Produkt odporny na trudne warunki atmosferyczne. Zapewnia ochronę powłoki przed porastaniem grzybami i pleśnią. Do stosowania na drewno, metal i PVC.

Przygotowanie podłoża: Podłoże powinno być suche, czyste i trwałe. Uszkodzoną (np. łuszczącą i spękaną) powłokę poprzednich farb usuń. Ubytki powierzchni wypełnij. Powierzchnie uprzednio malowane oczyść z zanieczyszczeń ograniczających przyczepnośćproduktunp.tłusteplamyirdza. Wprzypadkuobecnościgrzybówipleśni usuń stosując odpowiedni preparat.

Aplikacja: Przed użyciem produkt dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj wodą. Nie mieszaj z innymi farbami. Nakładaj pędzlem lub wałkiem. Możliwa aplikacja natryskiem (w razie konieczności można rozcieńczyć farbę dodając maks. 2% wody). Nakładaj w temp. od +8°C do +25°C, przy wilgotności względnej maks. 82%. Kolejną warstwę nakładaj po minimum 2 godzinach. W przypadku stosowania opakowań z różnych partii produkcyjnych wymieszaj je w większym opakowaniu, aby zapobiec różnicy w odcieniu koloru. Po zakończeniu malowania narzędzia malarskie umyj ciepłą wodą.