FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Farby tablicowe/Farby tablicowe/Jeger Tablica do flamastrów suchościeralnych
Jeger Tablica do flamastrów suchościeralnych

Opis produktu

Tablica do flamastrów suchościeralnych Jeger to produkt, dzięki któremu można uzyskać bezbarwną, gładką powierzchnię idealną do pisania i rysowania specjalnymi flamastrami. Może być z powodzeniem używany na ścianach i meblach. Nadaje się do aplikowania na różnego rodzaju podłoża: drewno, kamień, tworzywa sztuczne, a nawet metal. Ta nowoczesna farba tablicowa jest świetnym sposobem na realizację dziecięcych marzeń o byciu prawdziwym artystą. Dzięki niej najmłodsi mogą stworzyć fantazyjne rysunki i niezwykłe teksty. Może być również wykorzystywana w biurach. Jej właściwości sprawiają, że ściany czy drzwi można zamienić w praktyczne tablice zawierające grafiki prac lub informacje o spotkaniach.

Przed użyciem warto poznać szczegóły stosowania dostępne w instrukcji.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 1 narzędzie

Wałek do lakierów
Wałek
1

Nałóż podkład

Na trwałe, czyste, suche, odpylone, odtłuszczone i najlepiej idealnie gładkie podłoże nałóż PODKŁAD Jeger Tablica do flamastrów suchościeralnych. Na ściany i inne mocno chłonne podłoża nałóż dwie warstwy PODKŁADU, na mniej chłonne podłoża takie jak metal, plastik, szkło lub kamień PODKŁAD nie jest wymagany.

2

Nałóż lakier

Po 2-4h nałóż lakier Jeger Tablica do flamastrów suchościeralnych. Przed użyciem produkt dokładnie wymieszaj. Powierzchnię pomaluj wałkiem gąbkowym do lakierów (gąbka o wysokiej gęstości). Jedna pełna powłoka lakieru jest zwykle wystarczająca dla uzyskania dobrego efektu, jednak w razie potrzeby, po upływie ok. 12h możesz nałożyć drugą warstwę. Taśmę malarską usuń niezwłocznie po pomalowaniu. Ważne: Powierzchnia nadaje się do pisania flamastrami po całkowitym utwardzeniu czyli po 24h. Najlepszy efekt uzyskuje się na idealnie gładkiej powierzchni - im gładsza powierzchnia, na którą nakładany jest lakier, tym łatwiej zetrzeć tekst / rysunek. Unikać nakładania na powierzchnie o wysokiej chropowatości.