FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Farby tablicowe/Farby tablicowe/Jeger Masa Magnetyczno-Tablicowa
Jeger Masa Magnetyczno-Tablicowa

Opis produktu

Jeger Masa magnetyczna – tablicowa to unikatowe połączenie, dzięki któremu możliwe jest stworzenie powłoki, na której można rysować kredą i przyczepiać magnesy. Ta niezwykła farba tablicowa jest idealną propozycją dla miłośników nietypowych wnętrzarskich rozwiązań. Dzięki niej zakątek każdego pokoju może szybko zmienić się w kącik kreatywnych zabaw, a każdy mebel stać prawdziwym dziełem sztuki. Jest to możliwe, ponieważ masę magnetyczno – tablicową Jeger można stosować na ścianach, drewnie oraz płytach drewnopochodnych. Warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu powłoki stworzonej z wykorzystaniem masy. Aby to zrobić należy suchą powłokę pokryć lakierem Jeger Lakier Extra Mat.

Przed rozpoczęciem prac należy zapoznać się z filmem instruktażowym oraz instrukcją aplikacji.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 3 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
+
Wałek do lakierów
Wałek

+ papier ścierny

1

Rozprowadź wałkiem Deco Primer

Dekorowaną powierzchnię lekko przeszlifuj i oczyść a następnie nałóż Jeger Deco Primer. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 3-4 h.

2

Nałóż Masę Magnetyczno - tablicową

Nałóż pacą Masę Magnetyczno-tablicową na grubość ziarna. Przed użyciem dokładnie ją wymieszaj. Nie rozcieńczaj, nie mieszaj z innymi produktami. Pozostaw do wyschnięcia na ok 6h. Wyschniętą powierzchnię delikatnie przeszlifuj papierem ściernym. Następnie nałóż drugą cienką warstwę i wilgotną jeszcze powierzchnię wyrównaj pacą. Pozostaw do wyschnięcia na 24h.

3

Nałóż Lakier

Po wyschnięciu nałóż Jeger Lakier Extra Mat do Farby Magnetycznej i Masy Magnetyczno-tablicowej. Powierzchnia nadaje się do użytku po 24h.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.

Czas na kreatywność, czyli magnetyczna tablica na ścianie

Zastanawiasz się, jak zamienić zwykłą ścianę w powierzchnię do pisania, rysowania, a nawet przyczepiania magnesów? Możesz ją przerobić w prosty sposób – wystarczy, że użyjesz masy magnetyczno tablicowej. Pokryte nią ściany są praktyczne i pobudzają kreatywność całej rodziny. Masę magnetyczno tablicową bez problemu zastosujesz zarówno w dziecięcym pokoju, kuchni, salonie czy przedpokoju, a także w przestrzeni biurowej. Sprawdź, jak możesz ją wykorzystać.

Tablicowa ściana z magnesami – dla kogo?

Jeśli brakuje Ci kreatywnej przestrzeni w domu, magnetyczna tablica na ścianie będzie świetnym rozwiązaniem. Stworzysz nie tylko praktyczną powierzchnię, ale dodasz wnętrzu charakteru. Jeśli oprócz zapisywania przepisów czy krótkich liścików do domowników planujesz przypiąć na ścianie kilka magnesów, zastosuj masę magnetyczno tablicową. Nie jest to zwykła farba magnetyczno tablicowa, tylko połączenie właściwości farby magnetycznej i tablicowej w jednym produkcie. Ścienna tablica dobrze sprawdzi się w dziecięcym pokoju – rozwinie kreatywność malucha, tworząc powierzchnię do realizacji całej masy pomysłów. Przedszkolakowi może np. ułatwić naukę liter i cyfr. Z kolei dziecko w wieku szkolnym zapisze na niej nowe słówka z angielskiego czy matematyczne wzory. A Ty zaaranżujesz ścienną galerię zdjęciową, o której od dawna marzyłaś. I co ważne ścianę możesz ozdabiać przyczepiając zdjęcia i prace plastyczne, bez użycia pinezek czy kleju. Potencjał masy magnetyczno tablicowej wykorzystasz również w przestrzeni biurowej, tworząc praktyczną tablicę na grafik.

Co wyróżnia masę magnetyczno tablicową?

W ofercie Jeger oprócz masy magnetyczno tablicowej znajdziesz jeszcze: farbę tablicową, farbę magnetyczną i tablicę do flamastrów suchościeralnych. Jeśli nie wiesz, który produkt najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu, zobacz czym się różnią. Używając klasycznej farby tablicowej Jeger uzyskasz na ścianie trwały efekt tablicy szkolnej. Tą farbą pomalujesz ściany, meble, drzwi i różnego rodzaju dodatki. Oprócz klasycznej czerni do wyboru masz jeszcze 4 intensywne kolory. Jeśli dodatkowo zależy Ci na możliwości tworzenia własnych domowych pinboardów sięgnij po masę magnetyczno tablicową. Możesz stosować ją na ścianach, drewnie i płytach drewnopochodnych. Podobny efekt uzyskasz używając farby magnetycznej, a następnie uzupełniając ją farbą tablicową. Za pomocą takiej farby tablicowo magnetycznej stworzysz powłokę do pisania i rysowania. Natomiast tablica do flamastrów suchościeralnych Jeger pozwoli Ci uzyskać bezbarwną, gładką powierzchnię. To rozwiązanie z pewnością spodoba się dzieciom, które za pomocą specjalnych flamastrów będą mogły tworzyć barwne rysunki i teksty.

Maluj krok po kroku

Zanim rozpoczniesz prace, zapoznaj się z instrukcją producenta. Przed rozpoczęciem nakładania masy magnetyczno-tablicowej odpowiednio przygotuj powierzchnię. Powinna być czysta, sucha i odtłuszczona. Aby masa magnetyczno-tablicowa lepiej przylegała lekko przeszlifuj podłoże i nałóż specjalny podkład Jeger Deco Primer. PPozostaw do wyschnięcia na ok. 3-4 godziny. Jeśli używasz masy tablicowo-magentycznej po raz pierwszy, możesz być zaskoczony jej gęstą konsystencją, która wymaga uważności przy nakładaniu. Przed aplikacją dokładnie wymieszaj masę, aby równomiernie rozprowadzić magnetyczne drobinki. Masę nakładaj pacą na grubość ziarna. Pozostaw na ok. 6 godzin aż przeschnie, po czym przeszlifuj papierem ściernym. Nałóż drugą cienką warstwę i wilgotną jeszcze powierzchnię wyrównaj starannie przy pomocy pacy. Odczekaj 24 godziny aż całość wyschnie. Kiedy powłoka jest już sucha, zabezpiecz ją lakierem Jeger Lakier Extra MAT. Po kolejnych 24 godzinach (koniecznych do wyschnięcia), możesz już chwycić kredę w dłoń i tworzyć niesamowite rysunki.