FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE

Opis produktu

Tapeta w kolorowe drzewka z pewnością wniesie dużo radości do pokoju Twojego dziecka. Różnorodne motywy drzew z rodzinnego sadu zachęcają do kreatywnej zabawy i rozwijają wyobraźnię. Zgadniesz jakie to drzewa? Staranie dobraliśmy kolory w 5 pięknych zestawieniach, abyś mogła idealnie dobrać kolor tapety do upodobań małego miłośnika przyrody.
Dla uzupełnienia aranżacji do ekologicznej tapety, możesz dopasować także kolor farby Baby Paint BIO.

Dobierz do tapety kolor naszej ekologicznej farby!

Wszystkie nasze tapety z kolekcji Baby Paint zaprojektowaliśmy z użyciem palety kolorów Baby Paint BIO – matowej farby do ścian z BIO - naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Dzięki temu z łatwością możesz dobrać do wymarzonej tapety idealnie pasujący kolor farby - wszystkie wersje kolorystyczne tapet dla dzieci, nazwaliśmy tak, jak nazywają się poszczególne kolory z palety Baby Paint BIO. Łącz je ze sobą lub stwórz swoje własne niepowtarzalne zestawienie!

Teraz wybierając nasze tapety i farby Baby Paint BIO, nie tylko sprawisz ogromną radość swojemu dziecku, ale również zatroszczysz się o jego zdrowie. Farbami Baby Paint BIO możesz także pomalować ściany w całym swoim domu, aby czuć się jeszcze bezpieczniej

Tapety drukujemy za pomocą nowoczesnej technologii, która odznacza się wysoką trwałością i co bardzo istotne, ekologicznością. Drukujemy tylko ekologicznymi tuszami na bazie wody, które spełniają wysokie standardy zdrowotne, a tym samym są całkowicie przyjazne i bezpieczne dla Twojej rodziny.

- 100% ekologiczny
- Brak nieprzyjemnego zapachu
- Certyfikaty ekologiczności
Certyfikat
Ecologo UL 2808
Certyfikat Greenguard
UL 2818 GOLD
Certyfikat Eco Mark
nr 14142007
Certyfikat
energooszczędności
ENERGY STAR
Wskaźnik
ekologiczności:
BRONZE
UWAGA! Kolory tapety mogą różnić się nieznacznie od kolorów wyświetlanych na ekranie ze względu na różne typy i ustawienia monitorów.
Dbając o każdy szczegół, zadbaliśmy również o to, aby podłoża, na których drukujemy nasze tapety dziecięce były wytrzymałe, bezpieczne i przyjazne dla środowiska, co potwierdzają przyznane certyfikaty. Dowiedz się więcej.
Myślisz o położeniu tapety, ale nie wiesz, ile rolek będzie potrzebnych? To proste!
Do szerokości ściany dodaj 10 cm (po 5 cm naddatku zalecanego przy naklejaniu), podziel przez 50 cm (szer. rolki) i zaokrąglij wynik w górę. Upewnij się również, że rolka na wysokość pokryje Twoją ścianę, zakładając, że pozostawisz do obcięcia mały naddatek przy suficie i przy podłodze.
Mały nadmiar tapety z każdej strony pozwoli na wyrównanie ewentualnych nierówności ścian i sufitu.
Nasze tapety drukujemy w wygodnych pasach o szerokości 50 cm i wysokości 280 cm, więc nie musisz już wymierzać i odcinać pasów samodzielnie – zrobiliśmy to za Ciebie! Dzięki temu łatwo dopasujesz tapetę do szerokości ściany, a montaż przebiegnie sprawnie i szybko.
Dodatkowo, w trosce o środowisko, minimalizujemy ilość odpadów. A jeśli masz niższą ścianę niż wysokość naszej rolki to śmiało możesz wykorzystać niepotrzebne elementy tapety np. do zabezpieczenia dna szuflady, opakowania prezentu lub do zrobienia pięknej okładki na ulubioną książkę czy kalendarz.
Jesteśmy przekonani, że świetnie sobie poradzisz z montażem naszej tapety! Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik montażu tapet. Przeczytaj go dokładnie zanim zabierzesz się do pracy!
Wszystkie nasze tapety są przygotowywane i drukowane na indywidualne zamówienie, a czas realizacji wynosi maksymalnie do 7 dni roboczych. (5 dni to realizacja zamówienia, a 1-2 dni dostawa kurierska.)
Twoje zadowolenie z naszego produktu jest dla nas najważniejsze, a jeszcze ważniejszy jest zachwyt Twojego dziecka, dlatego na każdym etapie realizacji zamówienia staramy się, abyście jak najszybciej mogli cieszyć się piękną tapetą w swoim domu.
Reklamacje i zwroty Po otrzymaniu przesyłki sprawdź dokładnie swoją tapetę. Jeśli zauważysz, że tapeta posiada wady, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Wszystkie reklamacje dotyczące tapet, rozpatrujemy jeszcze przed montażem tapety na ścianie.