FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Farby do mebli/Lakiery do mebli/Jeger Lakier w sprayu do Farby Kredowej Matowy
Jeger Lakier w sprayu do Farby Kredowej Matowy

Opis produktu

Lakier matowy w sprayu do Farby Kredowej świetnie nadaje się do lakierowania mebli i przedmiotów ozdobnych wewnątrz pomieszczeń. Polecany dla majsterkowiczów, sprawdzi się do wszelkiego rodzaju dekoracji mebli. Dodatkowo spełnia funkcje zabezpieczające: chroni i impregnuje. Zachowuje oryginalny, neutralny kolor – nie żółknie i nie blednie.

Aplikacja: Przed rozpoczęciem malowania należy odkurzyć, odtłuścić, odrdzewić i wysuszyć dekorowane powierzchnie. Następnie zabezpiecz elementy i powierzchnie, których nie chcesz malować. Przed pierwszym użyciem sprayu zdejmij dyszę, usuń czerwony pierścień zabezpieczający i załóż dyszę z powrotem (ilustracja poniżej). Wykonaj test prawidłowego rozpylania. Lakier aplikuj cienkimi warstwami w 2-minutowych odstępach czasu. Odległość głowicy puszki od lakierowanej powierzchni powinna wynosić około 25 cm. Pyłosuchość, czyli pierwszy etap utwardzenia lakieru, nastąpi po 10 minutach, a całkowite utwardzenie powierzchni po około 24 godzinach.

Ważne: nie nanosić na powierzchnie pomalowane lakierami na bazie żywic syntetycznych. 

Po zakończeniu malowania, w celu oczyszczenia dyszy, odwróć puszkę „do góry nogami” i naciśnij dyszę, usuwając pozostałości lakieru w zaworze.