Weź meble i ściany na warsztat

Już od dziecka lubisz wszystko przerabiać? Interesujesz się renowacją mebli i lubisz, kiedy zyskują zupełnie nowy wygląd? A może chcesz poznać różne efekty dekoracyjne i zwyczajnie potrzebujesz inspiracji? Nieważne, czy jesteś pasjonatem-amatorem czy profesjonalistą – wszystko, czego Ci trzeba znajdziesz na naszych warsztatach. Poznasz nasze produkty i sprawdzisz, co najlepiej z czym łączyć i jak to robić. Przetestujesz nowe techniki aplikacji. Podczas warsztatów możesz liczyć na nasze pełne wsparcie – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i podzielimy się z Tobą fachową wiedzą, opinią i radą. Nie musisz się o nic martwić - zapewnimy Ci materiały firmowe, dobre miejsce pracy, no i oczywiście świetną atmosferę. Wystarczy, że znajdziesz 4 godzinki czasu. A najlepsze na koniec – z warsztatu wyjdziesz nie tylko bogatszy o wiedzę, ale również o pomalowany przez siebie element. Nie masz nic, co możesz odnowić? Spokojnie – zapewnimy Ci mebel lub akcesoria, którym nadasz nowy wygląd. Jeśli interesujesz się efektami ściennymi, będziesz miał możliwość nauki aplikacji każdego produktu.

Zapisz się na warsztaty@jeger.pl

lista warsztatów

 • Warsztaty: Malowanie i stylizacja mebli

  Farby kredowe do mebli

  Wolnych miejsc

  4z 5

  Cena:
  100,00 zł

  Termin: 08 luty 2020 Sobota, godz. 10.00- 14.00

  Miejsce: Salon Jeger, Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 5-22

  Warsztaty na których pod okiem fachowca możemy odświeżyć swoje stare małe meble. Zapewniamy wszystkie narzędzia potrzebne do pracy. Warsztaty skierowane są do wszystkich którzy chcą się nauczyć malowania i dla tych bardziej zaawansowanych którzy potrzebują tylko warsztatu do pracy.
  Masz w domu niewielki stary mebel i chcesz go odświeżyć ale nie masz pomysłu? A może masz w domu nowe meble ale chcesz dodać im wyrazu? Nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie. więcej informacji: ktrojnacka@jeger.pl