Wierzymy, że zmiany są tylko na lepsze

W Jeger lubimy zmiany. Zwłaszcza we wnętrzach. Wiemy, że czasami nawet te małe dają duży efekt. Niektóre przychodzą naturalnie, kiedy dorastamy, a z nami dorastają nasze pokoje. Wyfruwamy z gniazda i zakładamy własne. Inne inicjujemy sami: powiększamy mieszkania i domy, przemeblowujemy je, dostosowujemy, odświeżamy. Zmieniamy się my, a wraz z nami zmieniają się nasze domy. Wierzymy, że zmiany są dobre.

Wierzymy, że każdy styl jest dobry, jeśli jest Twoim własnym

W Jeger wierzymy, że prawdziwy dom to miejsce, w którym po prostu dobrze się czujesz. I nie chodzi o najpiękniejszy showroom, ale o przestrzeń która jest taka jak jego właściciele. Wiemy, że wnętrza podlegają modom, style i trendy wciąż się zmieniają. Jako marka dekoracji wnętrz musimy te trendy znać i znamy je. Niektóre z nich wyprzedzamy, inne kreujemy. Ale prawdziwe wyzwanie to w natłoku propozycji wybrać coś dla siebie. I uczynić z tego coś jeszcze bardziej swojego. Dlatego inspirujemy się różnymi stylami, ale nie boimy się łączyć ich ze swoimi pomysłami. Nie podążamy ślepo za trendami, bo wnętrze musi do nas pasować. Ktoś może powiedzieć „to jest w złym guście”. Ale naszym zdaniem nie ma złych i dobrych gustów – są różne gusta.

Stawiamy na proste rozwiązania

Wiemy, że niektóre pomysły mogą początkować onieśmielać i tworzyć wrażenie jakby wymagały sztabu specjalistów lub kilku tygodni urlopu. A remont czy malowanie nie dla każdego są ulubionym zajęciem. Dlatego stawiamy na proste, praktyczne i szybkie rozwiązania. To znaczy, że wszystkie nasze produkty można nakładać samodzielnie. Cenimy sobie dokładność, dlatego zawsze klarownie objaśniamy, jak wykonać efekt, na którym Ci zależy. Nieważne, który nasz produkt wybierzesz, każdym z nich w łatwy sposób odmienisz swój dom – tak jak chcesz.

Jesteśmy sobą

Jesteśmy polską firmą o europejskim zasięgu, a naszą pasją jest tworzenie produktów łatwych w użyciu. Tak, aby każdy mógł sam odmienić swoje wnętrze – tak jak chce. Nasze farby i efekty dekoracyjne do ścian i mebli są dostępne już w kilkudziesięciu punktach w całej Polsce. Jednak zamiast opowiadać o sobie, wolimy zapewnić Ci pełną satysfakcję z wykonanych zmian. Dlatego dbamy o wysoką jakość naszych produktów – stale kontrolujemy i potwierdzamy ją w najlepszych europejskich Laboratoriach i Instytutach Badawczych.

Jeger. Be creative!

GLOBAL POINT Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

ul. Rozwoju 3, Biskupice Podgórne

55-040 Kobierzyce

NIP: 8961540693

REGON: 36031912200000

KRS: 0000534583

Nr konta PLN: 25 1140 1140 0000 4882 3400 1001

Nr konta EUR: 95 1140 1140 0000 4882 3400 1002

Suma komandytowa: 500 000 zł