Menu

Farba kredowa Rustic

56,00 zł

WYSYŁKA DO 24h

Jeger Rustic farba kredowa do dekorowania mebli z drewna, pozwalająca za pomocą przecierki uzyskać efekt postarzenia. 

Wydajność z opakowania: 0,5 L = ±5 m2

  • 500 ml

Instrukcja aplikacji Wideo aplikacji

Jeger Rustic to wyjątkowa, kredowa farba dekoracyjna do mebli. Jest produktem dla naprawdę wymagających użytkowników, którzy na co dzień cenią sobie piękno i klasę. Dzięki Jeger Rustic można osiągnąć znakomite efekty dekoracyjne, między innymi efekt postarzania mebli. To jeden z najmodniejszych wnętrzarskich trendów, dzięki któremu meble prezentują się niezwykle ciekawie, nabierając przy tym szlachetności i charakteru. Aby to zrobić należy nałożyć farbę na powierzchnię, poczekać do wyschnięcia, a następnie za pomocą papieru ściernego, przeszlifować wybrane elementy. Farba do mebli Jeger Rustic pozwala również osiągnąć efekt dwukolorowy, a także efekt gładkiego koloru. Jest to nie tylko szybki sposób na nadanie wnętrzu nowego wyglądu. Stosowanie farby do mebli to również skuteczne rozwiązanie pomagające zadbać o ich zwiększoną żywotność.

Pojemność pojedynczego opakowania to 500 ml. Ta ilość wystarczy użytkownikowi na pomalowanie aż 5 m². Czas schnięcia tej farby do mebli wynosi maksymalnie 4 godziny2.

 

Przeznaczenie do wewnątrz
Powierzchnia meble drewniane
Wykończenie matowe, efekt przecierki
Wydajność + - 5m² z opakowania 0,5 L
Czas schnięcia + - 4 h
Kolor 10 odcieni
Wydajność mkw 10

Produkty podobne

59,00 zł
Jeger Metal to efekt dekoracyjny do wnętrz, nadający ścianom metaliczny połysk imitujący drapaną blachę lub nitowane metalowe płyty.  Wydajność z opakowania: 0,45 L = ±5 m2

36,50 zł
Jeger Chalky Spray to farba kredowa w sprayu, pozwalająca na uzyskanie wyjątkowego efektu przecierek w stylu vintage lub jednolitego kredowo-matowego wykończenia na meblach i elementach dekoracyjnych. Pomalowane nią przedmioty pasują do każdego stylu, od tradycyjnego po nowoczesny. Świetnie prezentują się zwłaszcza we wnętrzach o charakterze rustykalnym i...

19,95 zł
Farba kredowa Jeger Chalky Style to zmywalna, matowa farba do mebli, elementów dekoracyjnych, przedmiotów codziennego użytku, boazerii itp.