Menu

Jeger Masa Magnetyczna Tablicowa

99,90 zł

WYSYŁKA DO 24h

Szara
  • 1 kg

Jeger Masa magnetyczna – tablicowa to unikatowe połączenie, dzięki któremu możliwe jest stworzenie powłoki, na której można rysować kredą i przyczepiać magnesy. Ta niezwykła farba tablicowa jest idealną propozycją dla miłośników nietypowych wnętrzarskich rozwiązań. Dzięki niej zakątek każdego pokoju może szybko zmienić się w kącik kreatywnych zabaw, a każdy mebel stać prawdziwym dziełem sztuki. Jest to możliwe, ponieważ masę magnetyczno – tablicową Jeger można stosować na ścianach, drewnie oraz płytach drewnopochodnych. Warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu powłoki stworzonej z wykorzystaniem masy. Aby to zrobić należy suchą powłokę pokryć lakierem Jeger Lakier Extra Mat.

Produkt jest dostępny w opakowaniach o masie 1 kg. Jedno opakowanie wystarczy na pokrycie jednego metra kwadratowego. Przed rozpoczęciem prac należy zapoznać się z instrukcją dostępną w pliku PDF.

Wydajność mkw 1

Produkty podobne

59,00 zł
Jeger Tablicowa - farba do wykonania powierzchni nadającej się do rysowania kredą na ścianach, meblach, drzwiach, tablicach itp.  Wydajność z opakowania: 0,33 L = ±3 m2 Wydajność z opakowania: 0,5 L = ±5 m2 Wydajność z opakowania: 1 L = ±10 m2

79,00 zł
Jeger Magnetic - Magnetyczna farba do mebli i ścian.  Wydajność z opakowania: 1 kg = ±1 m2