Menu
Jeger Chalky Lakier do farby kredowej w sprayu, błyszczącyJeger Chalky Lakier do farby kredowej w sprayu, błyszczący Zobacz większe

Jeger Chalky Lakier do farby kredowej w sprayu, błyszczący

39,50 zł

WYSYŁKA DO 24h

Jeger Chalky Lakier to szybkoschnący, bezbarwny, błyszczący lakier w sprayu na bazie wody. Zalecany do stosowania na farby kredowe Jeger.

  • 350 ml

Jeger Chalky Lakier jest przyjazny dla środowiska i spełnia najwyższe wymagania. Formuła sprayu sprawia, że jest łatwy w aplikacji, charakteryzuje się dobrym stopniem krycia. Po utwardzeniu odporny na warunki atmosferyczne. Dzięki specjalnej technologii rozpylania oraz redukcji 90% rozpuszczalników i zastąpieniu ich wodą, Jeger Chalky Lakier jest idealny do zastosowań we wnętrzach. Doskonale nadaje się niemal do wszystkich powierzchni np. drewna, metalu, ceramiki, szkła, płótna, a także do styropianu. Jest w pełni bezpieczny, dlatego też można używać go nawet do lakierownia zabawek..

Aplikacja: Dekorowane powierzchnie powinny być odkurzone, odtłuszczone, odrdzewione i suche. Przed pomalowaniem zabezpiecz elementy i powierzchnie, których nie chcesz malować. Zanim użyjesz sprayu pierwszy raz zdejmij dyszę, usuń czerwony pierścień zabezpieczający, a następnie załóż dyszę z powrotem (ilustracja poniżej). Wykonaj test prawidłowego rozpylania. Lakier nanoś cienkimi warstwami w 2-minutowych odstępach czasu. Pamiętaj, aby zachować odpowiednią odległość głowicy puszki od lakierowanej powierzchni, czyli około 25 cm. Pierwszy etap utwardzenia lakieru, tzw. pyłosuchość nastąpi po 10 minutach, a całkowite utwardzenie powierzchni po około 24 godzinach.

Ważne: produktu nie należy nanosić na powierzchnie pomalowane lakierami na bazie żywic syntetycznych. Po zakończeniu malowania, w celu oczyszczenia dyszy odwróć puszkę „do góry nogami”, naciśnij dyszę i usuń pozostałości lakieru w zaworze.

Produkty podobne

39,95 zł
Jeger Chalky Lakier to bezbarwny i zmywalny lakier do powierzchni dekorowanych farbą kredową Jeger Chalky Style. Zapewnia niezawodną ochronę pomalowanych mebli, elementów dekoracyjnych i boazerii. Tworzy na powierzchni dekoracyjne, matowe wykończenie. Wydajność +- 10 m²

39,50 zł
Jeger Chalky Lakier to specjalny, bezbarwny, szybkoschnący lakier akrylowy w sprayu. Zalecany do stosowania na farby kredowe Jeger.