FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Farby do mebli i renowacji/Lakiery do mebli/Jeger Chalky Lakier do farby kredowej w sprayu, błyszczący

Opis produktu

Jeger Chalky Lakier jest przyjazny dla środowiska i spełnia najwyższe wymagania. Formuła sprayu sprawia, że jest łatwy w aplikacji, charakteryzuje się dobrym stopniem krycia. Po utwardzeniu odporny na warunki atmosferyczne. Dzięki specjalnej technologii rozpylania oraz redukcji 90% rozpuszczalników i zastąpieniu ich wodą, Jeger Chalky Lakier jest idealny do zastosowań we wnętrzach. Doskonale nadaje się niemal do wszystkich powierzchni np. drewna, metalu, ceramiki, szkła, płótna, a także do styropianu. Jest w pełni bezpieczny, dlatego też można używać go nawet do lakierownia zabawek..

Aplikacja: Dekorowane powierzchnie powinny być odkurzone, odtłuszczone, odrdzewione i suche. Przed pomalowaniem zabezpiecz elementy i powierzchnie, których nie chcesz malować. Zanim użyjesz sprayu pierwszy raz zdejmij dyszę, usuń czerwony pierścień zabezpieczający, a następnie załóż dyszę z powrotem (ilustracja poniżej). Wykonaj test prawidłowego rozpylania. Lakier nanoś cienkimi warstwami w 2-minutowych odstępach czasu. Pamiętaj, aby zachować odpowiednią odległość głowicy puszki od lakierowanej powierzchni, czyli około 25 cm. Pierwszy etap utwardzenia lakieru, tzw. pyłosuchość nastąpi po 10 minutach, a całkowite utwardzenie powierzchni po około 24 godzinach.

Ważne: produktu nie należy nanosić na powierzchnie pomalowane lakierami na bazie żywic syntetycznych. Po zakończeniu malowania, w celu oczyszczenia dyszy odwróć puszkę „do góry nogami”, naciśnij dyszę i usuń pozostałości lakieru w zaworze.