Menu
Jeger Chalky Lakier do farby kredowej w sprayu, matowyJeger Chalky Lakier do farby kredowej w sprayu, matowy Zobacz większe

Jeger Chalky Lakier do farby kredowej w sprayu, matowy

39,50 zł

WYSYŁKA DO 24h

Jeger Chalky Lakier to specjalny, bezbarwny, szybkoschnący lakier akrylowy w sprayu. Zalecany do stosowania na farby kredowe Jeger.

  • 350 ml

Jeger Chalky Lakier świetnie nadaje się do lakierowania mebli i przedmiotów ozdobnych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Polecany dla majsterkowiczów, sprawdzi się do wszelkiego rodzaju dekoracji mebli. Dodatkowo spełnia funkcje zabezpieczające: chroni i impregnuje. Zachowuje oryginalny, neutralny kolor – nie żółknie i nie blednie.

Aplikacja: Przed rozpoczęciem malowania należy odkurzyć, odtłuścić, odrdzewić i wysuszyć dekorowane powierzchnie. Następnie zabezpiecz elementy i powierzchnie, których nie chcesz malować. Przed pierwszym użyciem sprayu zdejmij dyszę, usuń czerwony pierścień zabezpieczający i załóż dyszę z powrotem (ilustracja poniżej). Wykonaj test prawidłowego rozpylania. Lakier aplikuj cienkimi warstwami w 2-minutowych odstępach czasu. Odległość głowicy puszki od lakierowanej powierzchni powinna wynosić około 25 cm. Pyłosuchość, czyli pierwszy etap utwardzenia lakieru, nastąpi po 10 minutach, a całkowite utwardzenie powierzchni po około 24 godzinach. Ważne: nie nanosić na powierzchnie pomalowane lakierami na bazie żywic syntetycznych. 

Po zakończeniu malowania, w celu oczyszczenia dyszy odwróć puszkę „do góry nogami” i naciśnij dyszę usuwając pozostałości lakieru w zaworze.

Produkty podobne

39,95 zł
Jeger Chalky Lakier to bezbarwny i zmywalny lakier do powierzchni dekorowanych farbą kredową Jeger Chalky Style. Zapewnia niezawodną ochronę pomalowanych mebli, elementów dekoracyjnych i boazerii. Tworzy na powierzchni dekoracyjne, matowe wykończenie. Wydajność +- 10 m²

39,50 zł
Jeger Chalky Lakier to szybkoschnący, bezbarwny, błyszczący lakier w sprayu na bazie wody. Zalecany do stosowania na farby kredowe Jeger.