FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Beton

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Валик для гладких стен
Валик
+
Полутерок венецианский
Полутерок
1

Rozprowadź wałkiem grunt sczepny

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż wałkiem malarskim Jeger Grunt sczepny do betonu. Odczekaj 4h.

2

Nałóż pacą Jeger Beton

Jeger Beton dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj, produkt jest gotowy do użycia. Nie mieszaj z innymi produktami. Nałóż pacą wenecką cienką warstwę na grubość ziarna. Następnie delikatnie wygładź. Jeśli chcesz wykonać wżery, przykładaj i odrywaj pacę od świeżo nałożonej masy. Na etapie wstępnego przesychania całą powierzchnię delikatnie wygładź. Jeśli będziesz chciał zmienić efekt, po ok. 4 h możesz nałożyć kolejną warstwę i powtórzyć cały proces. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 12 h.

3

Zabezpiecz lakierem

Na wyschniętą powierzchnię nałóż nowym, nieużywanym wałkiem Jeger Protector do Betonu - lakier zabezpieczający matowy. Lakier może nieznacznie zmienić odcień powierzchni.

Porady

Jeśli chcesz uzyskać efekt płyt betonowych, na wyschniętą pierwszą warstwę betonu naklej Jeger Taśmę do wykonania imitacji płyt betonowych w miejscach oddzielających płyty od siebie. Następnie nałóż drugą warstwę betonu i po ok. 30 min. usuń taśmę, uzyskując rysunek płyt. Delikatnie wygładź całą powierzchnię.

Pamiętaj: Jeśli potrzebujesz użyć więcej niż jednego opakowania produktu, prze nałożeniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. Przed wykonaniem całości oraz przed lakierowaniem sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.