FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Roots
Roots - Kolekcja Tapety na wymiar Roots - Kolekcja Tapety na wymiar Roots - Kolekcja Tapety na wymiar

Opis produktu

Dobrze czujesz się we wnętrzach w stylu boho? Tapeta z motywem inspirowanym starożytnymi rysunkami będzie idealna do Twojego domu. Odcień spokojnego beżu wprowadzi do wnętrza atmosferę ciepła i przytulności. Zastosowane na całej powierzchni tapety, subtelne przetarcia, dają efekt klimatycznego postarzenia – doskonale prezentują się na materiale o strukturze betonu, który dodatkowo uwydatnia charakter wzoru. Tapeta z tym motywem pasuje do wnętrz w stylu boho, japandi, urządzonym z zastosowaniem mebli i dodatków z naturalnych materiałów.

Trend na dekorację wnętrz tapetami wrócił w nowym wydaniu! To coraz bardziej pożądany element dekoracyjny! 

Niezależnie od stylu - łatwo i szybko możesz samodzielnie odmienić swoje wnętrze tworząc klimat, o jakim zawsze marzyłeś! Dla tych, którzy pragną czegoś więcej niż gładkiej ściany czy zwykłej tapety, wybrany wzór możesz podkreślić jednym z wyselekcjonowanych podłoży o zachwycającej strukturze.

Wszystkie nasze tapety drukujemy na indywidualne zamówienie stosując ekologiczną technologię druku, tak jak lubisz. Dlatego nasze tapety są tak wyjątkowe! 

Zobacz wizualizację wybranego wzoru w Twoim wnętrzu!
Prześlij zdjęcie swojej ściany i dwa wybrane wzory z naszych kolekcji, a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wizualizację!

Pomożemy Ci również w podjęciu decyzji, jeśli nie jesteś pewien, który wzór idealnie zaprezentuje się w Twoim wnętrzu. 

A jeśli potrzebujesz modyfikacji wybranego wzoru lub większego rozmiaru tapety skontaktuj się z nami, a my przygotujemy to specjalnie dla Ciebie!

Tapety drukujemy za pomocą nowoczesnej technologii, która odznacza się wysoką trwałością i co bardzo istotne, ekologicznością. Drukujemy tylko ekologicznymi tuszami na bazie wody, które spełniają wysokie standardy zdrowotne, a tym samym są całkowicie przyjazne i bezpieczne dla Twojej rodziny.

- 100% ekologiczny
- Brak nieprzyjemnego zapachu
- Certyfikaty ekologiczności
Certyfikat
Ecologo UL 2808
Certyfikat Greenguard
UL 2818 GOLD
Certyfikat Eco Mark
nr 14142007
Certyfikat
energooszczędności
ENERGY STAR
Wskaźnik
ekologiczności:
BRONZE
UWAGA! Kolory tapety mogą różnić się nieznacznie od kolorów wyświetlanych na ekranie ze względu na różne typy i ustawienia monitorów.
Dbając o każdy szczegół, zadbaliśmy również o to, aby podłoża, na których drukujemy nasze tapety dziecięce były wytrzymałe, bezpieczne i przyjazne dla środowiska, co potwierdzają przyznane certyfikaty. Dowiedz się więcej.
Myślisz o położeniu tapety, ale nie wiesz, ile rolek będzie potrzebnych? To proste!
Do szerokości ściany dodaj 10 cm (po 5 cm naddatku zalecanego przy naklejaniu), podziel przez 50 cm (szer. rolki) i zaokrąglij wynik w górę. Upewnij się również, że rolka na wysokość pokryje Twoją ścianę, zakładając, że pozostawisz do obcięcia mały naddatek przy suficie i przy podłodze.
Mały nadmiar tapety z każdej strony pozwoli na wyrównanie ewentualnych nierówności ścian i sufitu.
Nasze tapety drukujemy w wygodnych pasach o szerokości 50 cm i wysokości 280 cm, więc nie musisz już wymierzać i odcinać pasów samodzielnie – zrobiliśmy to za Ciebie! Dzięki temu łatwo dopasujesz tapetę do szerokości ściany, a montaż przebiegnie sprawnie i szybko.
Dodatkowo, w trosce o środowisko, minimalizujemy ilość odpadów. A jeśli masz niższą ścianę niż wysokość naszej rolki to śmiało możesz wykorzystać niepotrzebne elementy tapety np. do zabezpieczenia dna szuflady, opakowania prezentu lub do zrobienia pięknej okładki na ulubioną książkę czy kalendarz.
Jesteśmy przekonani, że świetnie sobie poradzisz z montażem naszej tapety! Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik montażu tapet. Przeczytaj go dokładnie zanim zabierzesz się do pracy!
Wszystkie nasze tapety są przygotowywane i drukowane na indywidualne zamówienie, a czas realizacji wynosi maksymalnie do 7 dni roboczych. (5 dni to realizacja zamówienia, a 1-2 dni dostawa kurierska.)
Twoje zadowolenie z naszego produktu jest dla nas najważniejsze, dlatego na każdym etapie realizacji zamówienia staramy się, aby przesyłka jak najszybciej do Ciebie trafiła.
Reklamacje i zwroty Po otrzymaniu przesyłki sprawdź dokładnie swoją tapetę. Jeśli zauważysz, że tapeta posiada wady, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Wszystkie reklamacje dotyczące tapet, rozpatrujemy jeszcze przed montażem tapety na ścianie.