FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE

Opis produktu

Efekt dekoracyjny Crudo przeniesie Twoje wnętrze w świat industrialnej elegancji. Dzięki niemu uzyskasz efekt surowej ściany z charakterystycznymi wżerami, która przyciąga wzrok autentycznością i naturalnym pięknem. Industrialna elegancja surowości w połączeniu z nowoczesnym designem tworzy wyjątkową harmonię. Jeśli marzysz o wnętrzu z loftowym akcentem, efekt Crudo jest stworzony dla Ciebie.

Ten efekt jest bardzo uniwersalny i łatwo dopasujesz go niemal do każdego stylu wnętrzarskiego. Idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnym minimalizmem, jak i urokiem rustykalnych wnętrz. Ściany wykończone efektem Crudo będą także pięknym dopełnieniem aranżacji w skandynawskim klimacie. Jeger Crudo dostępny jest w palecie pięciu stonowanych kolorów.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 3 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
+
Wałek microfibra do lakierów
Wałek
1

Nałóż wałkiem Jeger Podkład pod masy

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Podkład pod masy dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu). Użyj do tego wałka z mikrofibry. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz.

2

Nałóż pacą Jeger Crudo

Jeger Crudo dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj wodą. Nałóż pacą warstwę o grubości około 0,5 mm. Efekt rozprowadzaj we wszystkie strony, nieregularnie. Gdy materiał zacznie podsychać zacznij delikatnie wygładzać. Pozostaw do wyschnięcia na 4h. Drugą warstwę aplikuj w ten sam sposób. W momencie, gdy masa delikatnie przysycha wykonaj pionowe przedrapania pacą, a następnie delikatnie wygładź. Pamiętaj, aby prace prowadzić etapami i nie dopuścić do wyschnięcia drugiej warstwy, co uniemożliwi wykonanie struktury pacą. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 4 godziny. Nakładaj w temp. od +8°C do +25°C, przy wilgotności względnej maks. 82%, unikaj przeciągów. Po zakończeniu prac narzędzia umyj ciepłą wodą.

3

Nanieś Protector Crudo

Na wyschniętą powierzchnię nałóż wałkiem z mikrofibry Jeger Protector Crudo. Produkt aplikuj we wszystkie strony. Pozostaw do wyschnięcia na około 4 godz. W celu uzyskania dodatkowego efektu „srebra” zamiast Jeger Protector Crudo możesz nałożyć wałkiem Jeger Patynę Srebrną.

Porady

Jeśli potrzebujesz użyć więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. Przed wykonaniem całości oraz przed lakierowaniem sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.