Jesteś architektem?Rozpocznij z nami współpracę i zyskaj:

  • atrakcyjny system prowizyjny oraz rabat dla klienta
  • bezpłatny komplet wzorników
  • wsparcie naszych specjalistów
  • pomoc w znalezieniu wykonawcy
  • szkolenia z technik użycia produktów

Wypełnij formularz, aby otrzymać wzór umowy

Wypełnił poniższy formularz, a w odpowiedzi, na podany adres e-mail, otrzymasz wzór umowy współpracy. Pamiętaj, że złożenie zapytania o warunki umowy nie zobowiązuje Cię do jej zawarcia – umożliwia jedynie poznanie naszej oferty. Pamiętaj, aby prawidłowo wypełnić wszystkie niezbędne dane na formularzu. Przed przystąpieniem do wypełnienia formularza prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią Ogólne Warunki Umów Współpracy Handlowej, a następnie o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich oświadczeń.

Podaj poprawną nazwę firmy
Podaj poprawne imię
Podaj poprawne nazwisko
Podaj poprawny adres
Podaj poprawny kod pocztowy
Podaj poprawne miasto
Podaj poprawny e-mail
Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny NIP
Musisz złożyć oświadczenie
Musisz wyrazić zgodę
Musisz złożyć oświadczenie
Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę

* Złożenie oświadczenia jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zapytania o warunki umowy współpracy handlowej w zakresie pośrednictwa sprzedaży produktów oferowanych przez Global Point sp. z o.o. sp.k.

Współpraca z Jeger

Stała współpraca z Jeger daje Ci pełen dostęp do materiałów informacyjnych, szkoleń i konsultacji.

Darmowe wzorniki i materiały informacyjne

Wiemy jak ważne w projektowaniu wnętrz jest, to aby kolory i efekty dekoracyjne sprawdzić we wnętrzu, w którym chcesz je zastosować. Dlatego przekażemy Ci pakiet wzorników i materiałów informacyjnych.

Szkolenia dla architektów i ekip wykonawczych

Prowadzimy szkolenia ze sposobu użycia farb i efektów dekoracyjnych Jeger. Szkolenia te są zajęciami praktycznymi dla architektów wnętrz lub ich ekip wykonawczych. Odbywają się w naszych salonach lub online.

Konsultacje z ekspertami i kolor konsultantami

Jeśli potrzebujesz wsparcia z naszej strony umów się na bezpłatną wizytę eksperta lub skorzystaj z porady online. Po takiej konsultacji Ty lub Twój klient możecie otrzymać dodatkowe próbki wymalowań z naszych farb lub efektów dekoracyjnych.