FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Navona

Opis produktu

Jeger Navona to wyjątkowa farba dekoracyjna o subtelnym perłowo-satynowym połysku z efektem chmur. Navona rozświetla malowane powierzchnie, dodając im nieoczywistej, perłowej głębi, co wpływa na optykę wnętrza – nawet niewielkie pomieszczenie będzie wydawać się bardziej przestronne i jasne. Ściany ozdobione perłowo-satynowym efektem Navona doskonale podkreślą charakter nie tylko klasycznych i zabytkowych wnętrz, urządzonych w stylu paryskim lub glamour, ale także nowoczesnej architektury. Jeśli szukasz efektu, który nada wnętrzom urok niewymuszonej elegancji i doskonale wpisze się w estetykę prostych, minimalistycznych aranżacji, Jeger Navona sprawdzi się idealnie!

Ten efekt dekoracyjny jest dostępny w gamie 8 genialnych odcieni utrzymanych w palecie jasnych szarości. Sprawdź, który kolor najlepiej pasuje do Twojego wnętrza!

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
1

Rozprowadź wałkiem podkład

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną powierzchnię nałóż wałkiem Jeger Podkład pod masy dekoracyjne. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 4 godziny.

2

Nałóż pacą Jeger Navona

Jeger Navona dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj wodą. Nie mieszaj z innymi produktami. Za pomocą pacy weneckej nałóż cienką warstwę na grubość ziarna. Efekt nakładaj małymi fragmentami, rozprowadzając go ruchem krzyżowym. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 4 godziny.

Drugą warstwę nałóż w ten sam sposób. Wilgotną warstwę wygładź ruchami krzyżowymi, zaczynając od góry do dołu, a następnie od lewej do prawej strony. Pozostaw do wyschnięcia na 4 godziny. Nakładaj w temp. od +8°C do +25°C, przy wilgotności względnej max. 82%, unikaj przeciągów. Po zakończeniu prac narzędzia umyj ciepłą wodą.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz. Po zakończeniu malowania narzędzia malarskie umyj ciepłą wodą.