FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Sabbia Mat

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 3 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Pędzel do efektów dekoracyjnych
Pędzel
+
Wałek microfibra do lakierów
Wałek
1

Rozprowadź wałkiem podkład

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger podkład pod farby dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu) i pozostaw do wyschnięcia na ok. 2 godziny.

2

Nałóż wałkiem Jeger Sabbia Mat

Jeger Sabbia Mat dokładnie wymieszaj. Nie mieszaj z innymi produktami. Nałóż małym wałkiem pierwszą cienką warstwę. Nakładaj rozprowadzając nieregularnie we wszystkie strony wykonując ruchy na krzyż. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 2 godziny.

3

Nałóż wałkiem drugą warstwę i rozprowadź pędzlem

Następnie za pomocą wałka nakładaj fragmentami drugą warstwę i od razu delikatnie rozprowadzaj pędzlem nałożony efekt . Pozostaw do wyschnięcia na ok. 4 godziny. Nakładaj w temp. od +8°C do +25°C, przy wilgotności względnej maks.. 82%, unikaj przeciągów. Po zakończeniu narzędzia umyj ciepłą wodą.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz. Po zakończeniu malowania narzędzia malarskie umyj ciepłą wodą.