FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE

Opis produktu

Jeger Cashmir to wyjątkowy efekt dekoracyjny, który tworzy na ścianach wrażenie subtelnej miękkości, podkreślonej delikatnym, perłowym połyskiem. Cashmir to nie tylko ozdoba ściany, to prawdziwa podróż w świat wyrafinowanej elegancji. Dzięki niemu Twoje wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru i uroku, a subtelny perłowy połysk stanie się niezwykłym akcentem każdej przestrzeni.

Ten efekt dekoracyjny podkreślony perłową poświatą wprowadzi do wnętrza atmosferę przytulności i relaksu. To rozwiązanie pasuje do wnętrz w różnych stylach, od klasycznych po nowoczesne. Doskonale komponuje się z minimalistycznymi aranżacjami i dodaje elegancji klasycznym przestrzeniom. Jeger Cashmir dostępny jest w palecie dziesięciu kolorów.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca wenecka
Paca
1

Nałóż Jeger Podkład pod farby

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Podkład pod farby dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu) i pozostaw do wyschnięcia na ok. 2 godz.

2

Nałóż Jeger Cashmir

Jeger Cashmir dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj i nie mieszaj z innymi produktami. Nałóż na ścianę pacą wenecką pierwszą cienką warstwę. Rozprowadzaj na ścianie wykonując nieregularne ruchy na krzyż. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 2 godz. Następnie nałóż w ten sam sposób drugą cienką warstwę. Pozostaw do wyschnięcia na 2 godz. W zależności od oczekiwań możesz nałożyć kolejną warstwę. Efekt nakładaj w temp. od +8°C do +25°C, przy wilgotności względnej maks. 82%, unikaj przeciągów. Po zakończeniu narzędzia umyj ciepłą wodą.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.