FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Efekty dekoracyjne do ścian/Jeger Loft Metal
Jeger Loft Metal

Opis produktu

Efekt dekoracyjny Jeger Loft Metal nadaje ścianom wygląd metalizowanego czarnego betonu. Ten charakterystyczny i oryginalny efekt wprowadza do wnętrza klimat inspirowany wyglądem najlepszych industrialnych przestrzeni. Szlachetna, metalizująca powierzchnia świetnie współgra z dodatkami ze szkła i drewna. Z Jeger Metal metamorfoza wnętrza przebiega szybko i sprawnie, bez konieczności angażującego remontu.

Ten efekt składa się z dwóch uzupełniających się produktów: masy Jeger Loft Metal i Jeger Loft Metal Metaliza – specjalnej, metalizującej warstwy, dostępnej w trzech kolorach. Zastosowana na powierzchni pokrytej efektem Jeger Metal nadaje jej charakterystyczny kolor metalizującej czerni.

Przed zastosowaniem prosimy o zapoznanie się z instrukcją.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 3 kroki

Potrzebujesz
tylko 2 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Paca do efektów dekoracyjnych
Paca
1

Rozprowadź wałkiem podkład

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż Jeger Podkład pod farby dekoracyjne (zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu). Użyj do tego wałka z microfibry. Zostaw do wyschnięcia na ok. 4 godz.

2

Nałóż pacą Jeger Loft Metal

Jeger Loft Metal dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj, produkt gotowy do użycia. Pacą do efektów dekoracyjnych nałóż cienką warstwę. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 8 godz. Po tym czasie możesz wykonać drobne poprawki w miejscach gdzie przebija tło.

3

Nałóż pacą Jeger Metaliza

Na wyschniętą powierzchnię nałóż pacą do efektów dekoracyjnych Jeger Metalizę w wybranym kolorze. Nakładając wykonuj skośne ruchy na krzyż, stopniowo wygładzając powierzchnię. Pozostaw do wyschnięcia na ok 2 godz. Gotowe!

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartości wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.