FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
Jeger Luna

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 3 narzędzi

Wałek do ścian
Wałek
+
Pędzel do efektów dekoracyjnych
Pędzel
+
Gąbka do efektów dekoracyjnych
Gąbka
1

Rozprowadź wałkiem podkład

Na czystą, suchą, odpyloną i odtłuszczoną ścianę nałóż wałkiem Jeger Primer Luna na ścianę (zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu) i pozostaw do wyschnięcia na ok. 2 godziny. W razie konieczności nałóż drugą warstwę, tak aby uzyskać pełne krycie i pozostaw do wyschnięcia na ok. 2 godziny.

2

Nałóż pędzlem Jeger Luna

Do Jeger Luna Srebro dodaj zawartość woreczka umieszczonego wewnątrz opakowania i dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj wodą. Nie mieszaj z innymi produktami. Nakładaj równomiernie cienką warstwę używając pędzla do efektów dekoracyjnych. Efekt nakładaj małymi fragmentami, rozprowadzając go ruchem krzyżowym, nieregularnie we wszystkie strony. Następnie delikatnie rozetrzyj gąbką do efektów dekoracyjnych. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 4 godziny. Drugą warstwę nakładaj w ten sam sposób co pierwszą warstwę. Nakładaj w temp. od +8°C do +25°C, przy wilgotności względnej maks. 82%, unikaj przeciągów. Po zakończeniu prac narzędzia umyj ciepłą wodą.

Porady

Aby uzyskać efekt błyszczących kryształków, przed nałożeniem do produktu należy dodatkowo dodać Jeger Mika i dokładnie wymieszać.

Pamiętaj: W przypadku stosowania więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj je delikatnie w większym opakowaniu, aby zapobiec różnicy w odcieniu koloru. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.