FARBY I EFEKTY DEKORACYJNE
/Farby do mebli/Renowacyjne/Jeger RenoColor
Jeger RenoColor

Opis produktu

Jeger RenoColor to wydajna farba zmywalna, której podstawowym przeznaczeniem jest szybka, efektowna dekoracja i renowacja mebli. Znakomicie sprawdzi się również do odnowienia płytek ściennych, różnego rodzaju płyt drewnianych, a nawet elementów wykonanych z surowego drewna. Można ją stosować na powierzchniach, na których znajdują się już farby i lakiery.

Jeger RenoColor pomaga oszczędzać czas, ponieważ nie wymaga usuwania starych powłok, na których jest używana. Istotną cechą tej farby renowacyjnej jest jej wyjątkowo wysoka odporność oraz trwałość. Po zastosowaniu każdego z ośmiu dostępnych odcieni, farba daje efekt delikatnej satyny, sprawiając, że pomalowane nią przedmioty nabierają niespotykanego charakteru i stylu.

W celu otrzymania powierzchni błyszczącej i jeszcze bardziej odpornej na uderzenia i zarysowania zastosuj produkt Jeger Lakier Wysoki Połysk.

JAK TO ZROBIĆ? To tylko 2 kroki

Potrzebujesz
tylko 1 narzędzie

Wałek do lakierów
Wałek
1

Nałóż Reno Color

Na lekko przeszlifowaną i oczyszczoną powierzchnię nałóż wałkiem do lakierów warstwę farby. Przed malowaniem farbę dokładnie wymieszaj. Nie mieszaj z innymi produktami. Po ok. 4 godz. nałóż drugą warstwę. Na powierzchnie drewniane lub już wcześniej malowane, zaleca się przy pierwszej warstwie rozcieńczyć farbę, dodając 5% wody.

2

Zabezpiecz lakierem

Aby uzyskać zmywalną i odporną na plamy powierzchnię, po ok. 4 godz. nałóż Jeger Lakier Wysoki Połysk.

Porady

W przypadku konieczności użycia więcej niż jednego opakowania produktu, przed nakładaniem wymieszaj zawartość wszystkich opakowań razem. W ten sposób uzyskasz jednolity odcień. Przed wykonaniem całości sprawdź efekt na niewielkiej powierzchni. Produkt przeznaczony jest do wnętrz.