Menu

Jeger Metal do mebli

59,00 zł

WYSYŁKA DO 24h

Jeger Metal to efekt dekoracyjny do wnętrz, nadający ścianom metaliczny połysk imitujący drapaną blachę lub nitowane metalowe płyty. 

Wydajność z opakowania: 0,45 L = ±5 m2

(wybierz)
  • 125 ml
  • 450 ml

Jeger Metal to farba do mebli tworząca na ich powierzchni trwałą, metalizującą powłokę. W ten sposób idealnie imituje metalowe płyty lub tzw. drapaną blachę. Ten efekt metalizujący do mebli jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać wnętrzom industrialny, nowoczesny charakter. Niezwykły efekt, jaki daje farba do mebli Jeger Meral, znakomicie sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach komercyjnych, na przykład biurach. Warto podkreślić, że produkt ten może być stosowany nie tylko na drewnie. Farba Jeger Metal może być używana do renowacji mebli i elementów dekoracyjnych z metalu, ceramiki, szkła, a nawet tworzywa sztucznego. Dzięki szerokiemu zastosowaniu, a także dostępności aż pięciu odcieni, farba do mebli Jeger Metal jest idealnym wyborem wszędzie tam, gdzie liczy się niepowtarzalność i styl.

Opakowanie produktu o pojemności 0,45 l jest wystarczające do pomalowania powierzchni 5 m². Czas schnięcia to 4 godziny. Przed użyciem Jeger Metal należy koniecznie zapoznać się z instrukcją.

Przeznaczenie do wewnątrz
Powierzchnia meble
Wykończenie metaliczne
Wydajność ± 5 m² z opakowania 0,5 L
Czas schnięcia ± 4 h
Kolor 4 odcienie
Wydajność mkw 17

Produkty podobne

56,00 zł
Jeger Rustic farba kredowa do dekorowania mebli z drewna, pozwalająca za pomocą przecierki uzyskać efekt postarzenia.  Wydajność z opakowania: 0,5 L = ±5 m2

36,50 zł
Jeger Chalky Spray to farba kredowa w sprayu, pozwalająca na uzyskanie wyjątkowego efektu przecierek w stylu vintage lub jednolitego kredowo-matowego wykończenia na meblach i elementach dekoracyjnych. Pomalowane nią przedmioty pasują do każdego stylu, od tradycyjnego po nowoczesny. Świetnie prezentują się zwłaszcza we wnętrzach o charakterze rustykalnym i...

19,95 zł
Farba kredowa Jeger Chalky Style to zmywalna, matowa farba do mebli, elementów dekoracyjnych, przedmiotów codziennego użytku, boazerii itp.