Menu

Tablica do flamastrów suchościeralnych

159,00 zł

WYSYŁKA DO 24h

Tablica do flamastrów suchościeralnych Jeger to produkt, dzięki któremu można uzyskać bezbarwną, gładką powierzchnię idealną do pisania i rysowania specjalnymi flamastrami. Może być z powodzeniem używany na ścianach i meblach. Nadaje się do aplikowania na różnego rodzaju podłoża: drewno, kamień, tworzywa sztuczne, a nawet metal. Ta nowoczesna farba tablicowa jest świetnym sposobem na realizację dziecięcych marzeń o byciu prawdziwym artystą. Dzięki niej najmłodsi mogą stworzyć fantazyjne rysunki i niezwykłe teksty. Może być również wykorzystywana w biurach. Jej właściwości sprawiają, że ściany czy drzwi można zamienić w praktyczne tablice zawierające grafiki prac lub informacje o spotkaniach.

Produkt jest dostępny w opakowaniu o pojemności 0,1 litra, które wystarcza na pokrycie 1 m2 powierzchni. Przed użyciem warto poznać szczegóły stosowania dostępne w instrukcji.

Przeznaczenie do wewnątrz
Powierzchnia meble, ściany, kamień, drewno, twarde tworzywa
Wykończenie połysk
Wydajność ± 1m2 z opakowania 0,1 L
Czas schnięcia ± 24 h
Kolor bezbarwny

Produkty podobne

64,90 zł
Jeger Tablicowa - farba do wykonania powierzchni nadającej się do rysowania kredą na ścianach, meblach, drzwiach, tablicach itp.  Wydajność z opakowania: 0,33 L = ±3 m2 Wydajność z opakowania: 0,5 L = ±5 m2 Wydajność z opakowania: 1 L = ±10 m2

89,90 zł
Jeger Magnetic - Magnetyczna farba do mebli i ścian.  Wydajność z opakowania: 1 kg = ±1 m2