Menu

Jeger Farba Tablicowa

59,00 zł

WYSYŁKA DO 24h

Jeger Tablicowa - farba do wykonania powierzchni nadającej się do rysowania kredą na ścianach, meblach, drzwiach, tablicach itp. 

Wydajność z opakowania: 0,33 L = ±3 m2

Wydajność z opakowania: 0,5 L = ±5 m2

Wydajność z opakowania: 1 L = ±10 m2

(wybierz)
  • 330 ml
  • 500 ml
  • 1 L

Wideo aplikacji Instrukcja aplikacji

Farba tablicowa Jeger to zabawa dla całej rodziny i niebanalny wygląd wnętrza w jednym. Jest idealnym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego, w którym pomoże rozbudzić kreatywność najmłodszych. Może być używana na różnego rodzaju powierzchniach, w tym ścianach, meblach i drzwiach. Znakomicie sprawdzi się także jako sposób na szybką renowację zniszczonych tablic. Ten rodzaj farby pozwala uzyskać trwały efekt tablicy szkolnej. Farba tablicowa Jeger tworzy powierzchnię, na której przy pomocy kolorowej kredy można tworzyć piękne rysunki i napisy. To świetne rozwiązanie nie tylko do pomieszczenia, w którym na co dzień przebywają dzieci. Może być z powodzeniem użyta również w barach, kawiarniach i restauracjach. Dzięki niej na ścianach czy meblach można stworzyć niebanalne, przyciągające wzrok, pisane kredą menu. Przed nałożeniem efektu polecamy zastosować warstwę podkładu Jeger Deco Primer.

Farba tablicowa Jeger jest dostępna w sześciu odcieniach, w opakowaniach o pojemności 0,5 l. Jedno opakowanie wystarczy do pomalowania powierzchni 5 m².

Przeznaczenie do wewnątrz
Powierzchnia meble i ściany
Wykończenie matowe
Wydajność + - 5 m² z opakowania 0,5 L
Czas schnięcia + - 4 h
Kolor 6 odcieni
Wydajność mkw 10

Produkty podobne

79,00 zł
Jeger Magnetic - Magnetyczna farba do mebli i ścian.  Wydajność z opakowania: 1 kg = ±1 m2